Sinerji'den aldığım hazır sistemi hala bekliyorum

emresoyak

Hectopat
19'unda hazır sistem siparişi verdim, müşteri hizmetlerine ulaştığımda 27-28-29 arasında kargoya verileceğini söylediler ama hala tık yok. Evet zor bir süreç yasaklarla beraber ama bu kadar beklememiz doğal mı? Bu bir sorumsuzluk ve mağdur etme değil midir? Benimle aynı durumda olup daha eski günlerden hala bekleyen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dedikleri tarih hala dolmamış, beklemelisiniz, ayrıca sokağa çıkma yasakları arttığından işyerlerine gidemiyorlar, yani normal.

19'unda hazır sistem siparişi verdim, müşteri hizmetlerine ulaştığımda 27-28-29 arasında kargoya verileceğini söylediler ama hala tık yok. Evet zor bir süreç yasaklarla beraber ama bu kadar beklememiz doğal mı? Bu bir sorumsuzluk ve mağdur etme değil midir? Benimle aynı durumda olup daha eski günlerden hala bekleyen var mı?
Valla bilgisayar değil ama alınan tüm kargolar beklemesi çok uzadı. siteyi bilmiyorum ama süreç uzarsa para iadesi talebinde bulunabilirsin. veya müşteri temsilcisiyle görüşebilirsin

Yetiştirmeye çalışıyoruza döndüler yani hiç sanmıyorum yetiştirilecegini

Biraz sabredersen eğer kargonu göndereceklerdir. Bu aralar sokağa çıkma yasakları ve işçi izinlerinden dolayı kargolar da aşırı bir bekleme sorunu yaşanıyor. Bende kargo sipariş ettim. Siparişi verdiğim tarih 20 Nisan elime ulaşması 27 Nisan. Sipariş verdiğim siteye neden geciktiğini sormadım çünkü her şey kargoda bitiyor. Bende neden bu kadar uzun bir tarihte geldiğini sordum kargocuya oda bana "izne çıkarılan arkadaşlarımız oldu yoğunluğumuz da çok her yere yetişemiyoruz" dedi. O yüzden sabret ve belirtilen tarihler arasın da gelmezse eğer yukarı da arkadaşımızın dediği gibi para iadesi ve ya müşteri temsilcisi ile görüşebilirsin.

Bu kadar beklemişsin biraz daha sabır göster bence. Malûm zor günlerden geçiyoruz. Onları da anlamak gerek. Sinerji kargonuzu gönderir mutlaka sıkıntı yapmayın bence.

Yarın da kargolanmazsa 4 Mayıs en erken kargo tarihi olacak. Kendim covid servisinde çalışıyorum evde en azından stres atayım diye sistem topladım, o da ayrı dert oldu.

Virüsten önce o siteden hazır sistem almıştım 8 günde gelmişti. Geçen haftada fiyatı uygun diye ekran kartı siparişi verdim, aynı gün kargo diyordu bugün anca gelebildi. Site güvenilir fakat çok ama çok yavaş. Sırf bu yavaşlığı için bir daha ürün sipariş vermeyi düşünmüyorum oradan. Ekran kartını sipariş verirken 5 dakika aralıklarla Trendyol, QP ve TeknoBiyotik'ten 3 ayrı parça alış veriş daha yaptım ve hepsi aynı gün kargoya verildi.

Virüsten önce o siteden hazır sistem almıştım 8 günde gelmişti. Geçen haftada fiyatı uygun diye ekran kartı siparişi verdim, aynı gün kargo diyordu bugün anca gelebildi. Site güvenilir fakat çok ama çok yavaş. Sırf bu yavaşlığı için bir daha ürün sipariş vermeyi düşünmüyorum oradan. Ekran kartını sipariş verirken 5 dakika aralıklarla Trendyol, QP ve TeknoBiyotik'ten 3 ayrı parça alış veriş daha yaptım ve hepsi aynı gün kargoya verildi.
Hiç perşembeye kadar verilecek diye ümitlenmiyorum o zaman

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı