Sinerji'den AOC 24G2U alınır mı?

Baran murat

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ben AOC 24G2U düşünüyorum dün İtopya'da indirimdeydi ama şimdi ölü pixel falan çıksa uğraştırır diye almadım. Sinerji'de de girmiş ve emin değilim. Ama galiba internette sinerjiye söylerseniz ölü pixel testi yapıp gönderirler diye okumuştum. Doğru mu ve sozce bu monitör de iyi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben AOC 24G2U düşünüyorum dün İtopya'da indirimdeydi ama şimdi ölü pixel falan çıksa uğraştırır diye almadım. Sinerji'de de girmiş ve emin değilim. Ama galiba internette sinerjiye söylerseniz ölü pixel testi yapıp gönderirler diye okumuştum. Doğru mu ve sozce bu monitör de iyi mi?

Monitör gayet güzel 4ms gtg 1ms MPRT değerlerine sahip 1ms gtg arıyorsanız başka bir monitör bakabilirsiniz. Başka bir mağazadan ölü piksel testi yapar mısınız diye aradığımda kutuyu açamayacaklarını bu yüzden yapamayacaklarını söylemişlerdi Sinerji nasıl bir tutum sergiler bilemiyorum. Monitörün ayaklarının fazla yer kapladığını söyleyenler var. Ayrıca dün gördüğüm bu konuda birkaç kişinin veya daha fazla kişinin leke sorunu yaşadığını okudum kronik bir sorun mu bilmiyorum ama bunu bilerek alın.

Geri
Yukarı