Sinerji'den PC toplanır mı ?

Dostum güvenilmez bir site olsa da toplanır. Ayrıca sinerji de o kadar kötü bir site değil. Her hangi bir katakulli işe kalkışırlarsa zaten sen direkt haklı oluyorsun.

Bir çok kişinin sinerjiden topluyor, diğer yerlere göre ucuz olması büyük avantaj güvenilir olmasa zaten kimse toplamaz ama şu aralar toplamayı düşünüyorsanız Eksen'de 2.59 dolar kurundan faydalanabilirsiniz.

Eksen'de 2.59 dolar kurundan faydalanabilirsiniz.
Dostum hiç fark etmiyor nedense. Yani aklım almıyor şöyle bir örnek vereyim;
WD Blue WD10EZEX 3.5 1 TB 7200Rpm SATA Hard Disk Drive
Western Digital Blue 1TB 64MB 7200Rpm (WD10EZEX)
Sinerjide 172 lira falandı şimdi pahalı olmuş. Mesela Seagate Barracuda 1 TB 7200 rpm 64 MB modelinden ucuzdu şimdi Seagate Barracuda modeli ucuz. Eksen bilgisayar 56 $ olarak baz alıyor sinerji 51 $ olarak baz alıyor. Yaptıkları iş katakulliye girer. Başka bir örnek daha vereyim;
INTEL Core i5-6500, up to 3.60 GHz, LGA1151, İşlemci (3 Yıl Intel Garantili)
Intel Core i5-6500 Skylake 6M 3.20Ghz 1151
2.59 dolar kuru ile daha ucuza gelmesi gerekir. Kampanyayı abartarak anlatmışlar ama o kadar da fark yok. Bir de bu kampanya bittiği zaman orada 103 lira indirim diyor o kalkacak 803 lira olacak. Vatan en azından biz kazık yapıyoruz diyor bunların ne yaptığı belli değil. Ayrıca sitenin arayüzü berbat iki sistem toplayacaktım buradan hani dolar kur kampanyası diye. Hiç toplanmıyor üşendim ilk defa bilgisayar toplarken.

Hocam en iyisi parçaları belirleyin ve farklı sitelerden toplayın en uygun hangisi olursa oradan alırsınız. İkinci bir seçenek de var aslında ama bu iki katı emek ve zaman ister. Sistemi kendiniz birleştirecekseniz tüm parçaları en uygun hangi siteden bulursanız alacaksınız tüm parçalar elinize ulaştığında sistemi toplarsınız dediğim gibi çok zaman ve uğraş gerekiyor, size kalmış.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı