Single Player oyun tavsiyesi

Terraria, Steam'de fiyatı 18TL, eğer ilk oynayışın olacaksa 80-90 saat civarı sürer oyunu bitirmen, ben oynadığımda çok eğlenmiştim. Tek sıkıntısı oyunu oynarken arkada onlarca sekme açıp araştırman gerekiyor, oyun elinden tutup bu böyle olcak demiyor, senin kendin bulman ya da araştırman gerekiyor.

Stardew Valley, Steam'de fiyatı 24TL, açıkçası ben çiftçilik oyunlarını sevmem fakat bu oyun kendini sevdirdi bana. Oyun 90 saat götürebilir, bir yerden sonra aynı şeyi tekrar tekrar yapma hissi oluşabilir ama bence verdiğin paraya değer.

ARK: Survival Evolved, Steam'de fiyatı 77TL, indirimlerde 15TL oluyor yanlış hatırlamıyorsam ve Epic Games te bedava dağıtmıştı bir ara. Oyunda yönettiğimiz karakter kendini bir adada uyanmış buluyor ve ada da dinozorlarla dolu. Oyunda kendine eşyalar yaparak, dinozorları evcilleştirerek gelişiyorsun. Oyunu normal bitirdikten sonra modlarına da göz atmanı öneririm, çok fazla şey ekleyen ve eğlenceli modlar var.

Dishonored, Steam fiyatı 29TL, oyunu şu anda yaklaşık 3 saat oynadım o yüzden genel bie değerlendirme yapamayacağım ama şu ana kadar çok eğlendim. Oyun sizi bir iş yapacağınız zaman serbest bırakıyor. Eğer bi yere girmeniz gerekiyorsa ister sessiz ilerleyip farklı yollar bulabilir, ister düşmanlarınızla savaşarak etrafta kimseyi bırakmadan girebilirsiniz. Hikaye ile alakalı bir şey yazmayacağım ama benim için hikaye de iyi gidiyor şu anlık. Ayrıca Dishonored 2 adlı devam oyunu da var.

Şu anda aklıma gelen birkaç oyunu yazdım eğer bunları zaten oynadım ya da hoşuma gitmedi dersen başka öneriler de yapabilirim. :D

Geri
Yukarı