Singleboostr ban yedirir mi?

VOT3X

Hectopat
Yer
Azerbaijan
Arkadaşlar merhaba Singleboostr ban yedirir mi? Kendisi bir saat kasma programı, oyun açıkmış gibi gözüküyor ama açık değil aslında ve böylece saat artıyor. Böyle bir programdan ban yer miyim? Steam hesabım çalınır mı? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler. GTA: SA için lazim.

Hesap güvenliğini bilemem ama muhtemelen ban yemezsin. Biz arkadaşla son 2 haftadaki toplam oynanma saat miktarı mümkün olandan fazla olan adam görmüştük, ban yememişti. Bu tip hileleri yapıp yanına kalan çok var ama ban yemeyeceğinin garantisinide kimse sana veremez.

Önce yazısını çaldığınız konuyu okusaydınız cevapları almıştınız:)
Kullandım henüz ban yemedim. Başarım da gelmiyor.

Arkadaşlar merhaba Singleboostr ban yedirir mi? Kendisi bir saat kasma programı, oyun açıkmış gibi gözüküyor ama açık değil aslında ve böylece saat artıyor. Böyle bir programdan ban yer miyim? Steam hesabım çalınır mı? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler. GTA: SA için lazim.
Onu kullanmanı tavsiye etmem.Reklam gibi olmasın ama FreeHourBoost diye bir site var orayı kullanıyorum ben 1 dolarlık planı aldım isterseniz siz ücretsiz kullanabilirsiniz 100 saat bedava veriyor.Onu başlatıyorum PC kapalı olsa bile kasıyor.

Onu kullanmanı tavsiye etmem.Reklam gibi olmasın ama FreeHourBoost diye bir site var orayı kullanıyorum ben 1 dolarlık planı aldım isterseniz siz ücretsiz kullanabilirsiniz 100 saat bedava veriyor.Onu başlatıyorum PC kapalı olsa bile kasıyor.
Kusura bakmayın konuyu hortlatıyorum ama 1 dolarlık plan sınırsız bizim mi oluyor?

Geri
Yukarı