Singleplayer mı, Multiplayer mı?

Singleplayerde aldığın hazzı hangi multiplayer oyunda alabiliyorsun?
Aynı şeyleri yapıp sabahtan akşama kadar adam vurma oyununa 2000 saat gömmektense birbirinden farklı mekanikleri olan, birbirinden farklı eşsiz bucaksız hikayelere 100 saat gömmek daha zevkli geliyor bana.

+1 kesinlikle.

Oyunu 1 ay önce bitirdim ve şu an unutsam da oynasam bir daha diyorum. Yaz olsun tekrardan deneyim edeceğim bu şaheseri.
Ben 2. ye başladım bitirdikten kısa bir süre sonra, gerçekten biraz sıkabiliyor 2.'ye oynaması. Biraz zaman verin tekrar başlayacaksanız. Bu arada Sadie Adler en sevdiğim 2. karakter oyunda. Çoğu erkekten daha erkek bir karakter. Diğer oyunların ana karakterlerinden bile daha iyi bence.

Kesinlikle. Ben 2. ye başladım bitirdikten kısa bir süre sonra, gerçekten biraz sıkabiliyor 2.'ye oynaması. Biraz zaman verin tekrar başlayacaksanız. Bu arada sadie adler en sevdiğim 2. karakter oyunda. Çetin karakterleri severim :D

Evet ilk deneyimde kesinlikle çok daha etkileyen bir oyun. Bir yandan da iyi bir şey aslında. Şu an bir Witcher bir de RDR2 için cidden gün sayıyorum tekrar başlamaya. Umarım şu okula gitmek zorunda kalmayız da tekrar oynayabilirim.
bu arada sadie adler oyun tarihinde gördüğüm en iyi yazılmış kadın karakterlerden biri kesinlikle. Cidden hikayede herkesin bir köşede pısırık bir şekilde bekleyip Sadie'nin cesur bir şekilde yaptığı hareketler falan bitirdi beni. O oyunun en başında korkarak atınıza binen, kocasının ölümü yüzünden zayıf kalan karakterin oyun açıldıkça güçlenip çetin bir ceviz olması, gözlerinini içine baktığı kişiye korku salması o kadar güzel hissetirdi ki cidden. Birde eğer o en son sahnede micah şerefsizi tarafından öldürülseydi cidden çok kötü olurdum.

bu arada sadie adler oyun tarihinde gördüğüm en iyi yazılmış kadın karakterlerden biri kesinlikle. Cidden hikayede herkesin bir köşede pısırık bir şekilde bekleyip Sadie'nin cesur bir şekilde yaptığı hareketler falan bitirdi beni. O oyunun en başında korkarak atınıza binen, kocasının ölümü yüzünden zayıf kalan karakterin oyun açıldıkça güçlenip çetin bir ceviz olması, gözlerinini içine baktığı kişiye korku salması o kadar güzel hissetirdi ki cidden. Birde eğer o en son sahnede micah şerefsizi tarafından öldürülseydi cidden çok kötü olurdum.
Katılıyorum. Micah namussuzunun peşine düşüp, Arthur'un intikamını almaya gittiğinde karaktere olan sevgim zaten büyüktü, çok daha büyüdü. Bu oyunun yan karakterleri, diğer oyunların ana karakterlerine bin basar. Sadie Adler iki bin basar :D Arthur'dan sonra en sevdiğim karakterdir Sadie Adler. Spoiler şeyini yaptım, neden böyle oldu bu? Tıklamayın arkadaşlar spoiler :D

Bu arada piyasadaki her oyun RDR2 gibi olsa, online oyunlara 10 dakikamı bile çok görürüm. Veya sanırım ben yaşlanıyorum ve oyunlardan keyif alamamaya başladım.

Geri
Yukarı