Singleplayer mı, Multiplayer mı?

Single oynarken internete ihtiyaç duyulmadığı ve etrafta sinir edebilecek arkadaş yada toxic kişilikler olmadığı için singleplayer. Gta 5 de ki gün batımında Franklin ile dağ yolunda motor sürmek kadar keyifli bir şey yok. Ve ne kadar hikayesi o kadar iyi olmasa da online a bağlanılmadığı sürece Forza Horizon 4 de araba sürmek çok eğlenceli tek başına.

Daha önünüzde uzun yıllar var ne yaşlanması hocam: Daha önünüzde oyun oynayacağınız güzel bir zaman var sıkılmazsınız daha kolay kolay.
Oynayacak oyun bulamıyorum işte. Online oyunlardan sıkıldım. Hikayeli oyunlarda hem 1 saatte sıkılıyorum, hem de RDR2 kadar iyisini bulamadığımdan eğlenceli gelmiyor. Sırf oyun olduğu için, vaktimi geçirebileceğim için oynamak istemiyorum. RDR2 gibi büyülemeyecekse o oyun beni, sarmıyor. Film izlerim daha çok keyif alırım diye düşünüyorum ve kapatıyorum.

Oynayacak oyun bulamıyorum işte. Online oyunlardan sıkıldım. Hikayeli oyunlarda hem 1 saatte sıkılıyorum, hem de RDR2 kadar iyisini bulamadığımdan eğlenceli gelmiyor. Sırf oyun olduğu için, vaktimi geçirebileceğim için oynamak istemiyorum. RDR2 gibi büyülemeyecekse o oyun beni, sarmıyor.

İşiniz zor o zaman. RDR2 kadar büyüleyen bir oyunu kolay kolay bulamazsınız. Farklı türleri ve indie oyunları denediniz mi? Hem farklılık olur size hem de rahatlatmış olursunuz biraz. Denemenize rağmen sıkıcı geliyor ise oyunlara bir süre ara verebilirsiniz. Zorla oynayacaksanız oynamamanız daha iyi olur dediğiniz gibi.

İşiniz zor o zaman. RDR2 kadar büyüleyen bir oyunu kolay kolay bulamazsınız. Farklı türleri ve indie oyunları denediniz mi? Hem farklılık olur size hem de rahatlatmış olursunuz biraz. Denemenize rağmen sıkıcı geliyor ise oyunlara bir süre ara verebilirsiniz. Zorla oynayacaksanız oynamamanız daha iyi olur dediğiniz gibi.
Çok oyun indirdim, 1 saat oynadım sildim. Metro Exodus'u bile denedim, Ori falan. Tat vermiyor.

4 5 arkadaş toplaşıp bir oyuna dalmak, bir yandan sohbet etmek... Bu hazzı hiç bir Singleplayer'da bulamadım. Bu yüzden Survival oyunlarını çok severim.

Çok oyun indirdim, 1 saat oynadım sildim. Metro Exodus'u bile denedim, ori falan. Tat vermiyor.

Biraz ara verin derim ben. Film dışında dizilere de bakabilirsiniz. Çok sürükleyici diziler var. Ekstradan sisteminiz yeterli ise başlangıç seviyesi olarak render işine girebilirsiniz(oyun içi aldığınız manzara fotoğraflarını editleyebilirsiniz.)Ya da en basitinden özleyene kadar bilgisayarı açmayın. Derslerinize yoğunlaşabilirsiniz ya da imkanınız varsa bir akrabanızın yanına kalmaya gidebilirsiniz. Oyunları özletin yani kendinize ve her oyun için"RDR2 kadar büyüleyici olması lazım" algısını bırakın derim, imkansız bir şey bu çünkü. Oyunlar RDR2'den ibaret değil ve fazla beklenti iyi bir oyunu bile kötü yapabiliyor gözünüzde.

Bir sürü story mod hayranını toplamışken ufak bir soru iliştireyim inşallah konu dışından ceza yemem. @183206 @ahmetaltkn elimde hem Skyrime special edition hem de RDR2 var. Witcher 3 ü yeni bitirdim ve şu an Zelda BOW oynuyorum yani bir süredir yakın dövüş oyunlarındayım. Siz olsanız Skyrime mi RDR2 ye mi başlardınız?

Bir sürü story mod hayranını toplamışken ufak bir soru iliştireyim inşallah konu dışından ceza yemem. @183206 @ahmetaltkn elimde hem Skyrim'e Special Edition hem de RDR2 var. Witcher 3'ü yeni bitirdim ve şu an Zelda bow oynuyorum yani bir süredir yakın dövüş oyunlarındayım. Siz olsanız Skyrim'e mi RDR2'ye mi başlardınız?

Öncelikle Skyrim zamansız bir oyun. Her zaman girip oynarsınız ve zaten çok aham şaham bir hikayesi yok. Tavsiyem gerçekten boş olduğunuz bir vakit RDR2'ye girişmeniz."No Life" bir şekilde oynanması gerek o oyun. Uygun bir zamanda RDR2'ye başlayın ve oyunu sindire sindire oynayın. Abartmayacak bir şekilde hikayeyi uzun bir şekilde bitirin. Bitirdikten bir süre sonra da Skyrim başlarsınız ki o da ayrı bir şaheser cidden. İkisi de kafayı gömmeniz gereken oyunlar ama önceliği RDR2'ye verin derim. Ha bir de:
Bitirdikten sonra depresyona girerseniz ben sorumlu değilim.

Geri
Yukarı