Singleplayer oyunlara alışmak için yapılması gerekenler nelerdir?

Crispen

Hectopat
Daha fazla  
Eskiden kötü bir bilgisayara sahip olduğum için hep LoL gibi düşük sistem gereksinimleri olan Online oyunlarla büyüdüm. Geçtiğimiz 7-8 ay önce imzamda bulunan bilgisayarı topladım üstüne 2K bir monitör çektim Steam kütüphanem kaliteli oyunlarla dolu oynayacak çok oyun var ama oturup başlamak işkence geliyor dönüp dolaşıyorum tek olmama rağmen LoL'e falan giriyorum zevkte almıyorum ama illetten kurtulmaya çalışıyorum. Tek bitirdiğim oyun Far Cry 3 çok önceden. Multiplayer oyunları bırakıp singleplayer oyunlara nasıl yönelirim? Hangi tarz oyunlardan başlamalıyım. Steam kütüphanemi bırakıyorum. Yeni Xbox Controller da sipariş ettim yatağa geçip arkama yaslanıp Single hikayeli oyun oynamak istiyorum. LoL hesabımı satıp sileceğim şimdi.

Kütüphanem

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben de bu tarz bir durum yaşadım sonra şöyle atlattım: Portal serisi gibi çok uzun sürmeyen ama sizi içine çeken bir oyun bulun kendinize(benim ilki portaldı). Sevdiğiniz türü daha tam keşfedememiş olabilirsiniz belki o yüzden seveceğinizi düşündüğünüz bir oyun seçin başlayın.

Hikayeli olarak Detroit Become Human var ve oynamamışsın.Hikayesi yağ gibi akar yorucu değil. Ölmeden önce herkesin oynaması gerek. Oynanış ve anlaşılabilirlik açısından daha kolay oyunlarla başla alışmak için. Sonra gittikçe daha derin tek kişilik oyunlara başlayabilirsin zaman isteyen. Kısa kolay oyunlardan başla yani.

Metro
The Elder Scrolls
The Witcher
Grand Theft Auto
Batman: Arkham
BioShock

Bu serilere giriş yapmanı şiddetle tavsiye ederim.
hocam dediğiniz oyunlar çok uzun birer seri gibi duruyor.

Hikayeli olarak Detroit Become Human var ve oynamamışsın.Hikayesi yağ gibi akar yorucu değil. Ölmeden önce herkesin oynaması gerek. Oynanış ve anlaşılabilirlik açısından daha kolay oyunlarla başla alışmak için. Sonra gittikçe daha derin tek kişilik oyunlara başlayabilirsin zaman isteyen. Kısa kolay oyunlardan başla yani.
detroit başlamayı çok istiyorum ama maalesef bir türlü başlayamadım kısa akan bir oyun ise onunla başlayabilirim.

Hocam ben de bu tarz bir durum yaşadım sonra şöyle atlattım: Portal serisi gibi çok uzun sürmeyen ama sizi içine çeken bir oyun bulun kendinize(benim ilki portaldı). Sevdiğiniz türü daha tam keşfedememiş olabilirsiniz belki o yüzden seveceğinizi düşündüğünüz bir oyun seçin başlayın.
portala sahibim hocam deneyeceğim.

Assasina Creed serisi.
hangi oyundan başlayabilirim şuanda indirimde olan bir seri origins ve odyssesy e sahibim.

Yeni konular

Geri
Yukarı