Sınıf arkadaşlarım yaptığım şeyden dolayı bana kızdılar

Çok kafaya takılacak bir şey değil hocam bence. Ufak şeyler bunlar bunlarla kafanızı yormayın LGS sınavınıza odaklanın siz. Üstelik sadece dikkatleri dağılmış helallik bir şey yok ortada.

Helallikle ne ilgisi var bunun? Dinini kimden öğreniyorsan çok yanlış öğreniyorsun. Dikkatlerini dağıttıktan sonra kusura bakma dersin olur biter.

İnandığınız dini iyi araştırıp bilin.
Tam olarak orası ile alakası yok oralarda suç aramıyorum.
Ben de biliyorum böyle ufacık bir şey için helalleşmeye gerek olmayabileceğini ama tedbir amaçlı ne olur ne olmaz diye helalleşmek istiyorum.
Çok kafaya takılacak bir şey değil hocam bence. Ufak şeyler bunlar bunlarla kafanızı yormayın LGS sınavınıza odaklanın siz. Üstelik sadece dikkatleri dağılmış helallik bir şey yok ortada.

Birkaç deneme sınavları ile kendimi emin hissetmediğim sürece LGS'ye bulaşmak istemiyorum.
LGS yapmadan girebileceğim liseler varken LGS'yi alıp ta yüksek puan alamazsam dezavantajlı çıkarım.

Birkaç deneme sınavları ile kendimi emin hissetmediğim sürece LGS'ye bulaşmak istemiyorum.
LGS yapmadan girebileceğim liseler varken LGS'yi alıp ta yüksek puan alamazsam dezavantajlı çıkarım.

Yeni sınav sistemiyle ilgili hiçbir bilgim yok sadece çalışın diyebileceğim o yüzden. Siz benden daha iyi bilirsiniz bildiğiniz gibi devam edin.

Boşver kardeşim ne olacak, derste konuştuklarına saysınlar senin 2 saniye dikkat dağıtmandan ne olacak, bu kadar takma boşveer.
Tam olarak orası ile alakası yok oralarda suç aramıyorum.
Ben de biliyorum böyle ufacık bir şey için helalleşmeye gerek olmayabileceğini ama tedbir amaçlı ne olur ne olmaz diye helalleşmek istiyorum.

LGS'den kötü puan alman bir dezavantaj sağlamaz. LGS'ye gir ki düzgün bir liseye gidebilesin. Kötü bir sonuç çıksa bile sınavsız liselere gidersin ki, sınavla alan liseler kat kat daha iyi.

Geri
Yukarı