Sınıf Grubuna Yanlışlıkla Atılan Benimle İlgili Dedikodu

Hayır. Bu yıl anladım böyle sinsi olduğunu geçen geçen yıl anladım zaten ilişkimi de kestim
Onun olduğu gruplardan çıkın, dersler ile ilgili bir ihtiyacınız olursa başka bir arkadaşınızla özelden konuşursunuz. Grup işi saçma zaten, bir işe yaramıyor. Mesaj yazıyorsunuz görüyorlar yazan yok, acil bir şey olsa ne olur kim bilir.

Mesajları okudum ama bir şey anlamadım.

Mesajlardan hiçbir şey anlamadım ama muhtemelen siz haklısınızdır, çok takmayın.

Şimdi bu arkadaş sınıf grubuna benim hakkımda "şununla konuşmayın" falan yazıyor. Normalde onu yandaşlarının olduğu grubu atacaktı. Ben de cevap olarak gruba "...Ciğim sanırsam yanlış gruba atmışsın lütfen bir dahaki sefere birilerinin arkalarından konuşurken doğru gruba atığından emin ol🙏🙏🙏" yazdım. Sonra bunun yandaşlarından biri bana bunu savunuyor.

Onun olduğu gruplardan çıkın, dersler ile ilgili bir ihtiyacınız olursa başka bir arkadaşınızla özelden konuşursunuz. Grup işi saçma zaten, bir işe yaramıyor. Mesaj yazıyorsunuz görüyorlar yazan yok, acil bir şey olsa ne olur kim bilir.

İşte ne yazık ki olmuyor bu sene sınava gireceğim ders notlarını falan hocalar hep gruplara atıyor. Hem hocalar çok sıkı eğer çıkarsam beni keserler.

Yeni konular

Geri
Yukarı