Sınıfa alışamıyorum

benim gibi olan var mı?
Sınıfa bir türlü alışamıyorum hala çocuk gibiler, yaramazlık vs. ders dinlemeye çalışsan hoca 15dk zaten kızıyor yaramazlık yapanlara, kalan dakikada ders işlesen ne olacak sanki?
Ders dinlemeye çalışsan çoğalan ses hiçbir şey yolunda olmuyor, hiçbir türlü alışamadım.

O tür insanlar az önceki arkadaşın söylediği gibi aslında aile dolayısıyla okula gelen tipler oluyor yani kendi istediği için değil çocuğum okusun üniversiteye gitsin kafasındalar.

Bende aynı durumda gibiyim, bakıcaz alışabilicez mi arkadaş, ortam falan bulucaz mı. Veya açığa falan geçme gibi bir düşüncem var. Tabii istediğim okula nakil gerçekleşmez ise.

benim gibi olan var mı?
Sınıfa bir türlü alışamıyorum hala çocuk gibiler, yaramazlık vs. ders dinlemeye çalışsan hoca 15dk zaten kızıyor yaramazlık yapanlara, kalan dakikada ders işlesen ne olacak sanki?
Ders dinlemeye çalışsan çoğalan ses hiçbir şey yolunda olmuyor, hiçbir türlü alışamadım.

Ben zaten şu ana kadar bir sınıfın dersi dinlemek, kendine bir şey katmak için geldiğini görmedim. Hepsi makara yapmak ve bir an önce bitse de kurtulsak kafasında.

Benim gibi olan var mı?
Sınıfa bir türlü alışamıyorum hala çocuk gibiler, yaramazlık vs. Ders dinlemeye çalışsan hoca 15dk zaten kızıyor yaramazlık yapanlara, kalan dakikada ders işlesen ne olacak sanki?
Ders dinlemeye çalışsan çoğalan ses hiç bir şey yolunda olmuyor, hiç bir türlü alışamadım.
Bahsettiğiniz kişiler hayat felsefesi olmayan, boşluktan ibaret kişiler. Takmayın yalnızlığın keyfini çıkarın.

Bahsettiğiniz kişiler hayat felsefesi olmayan, boşluktan ibaret kişiler. Takmayın yalnızlığın keyfini çıkarın.
Ne kadar yanlız da takılsak karışan eden tipler var normal olsalar bile insanın huzurunu bozuyorlar

Benim gibi olan arkadaşlarım sizler derste veya teneffüsler de ne yapıyorsunuz?

Ne kadar yanlız da takılsak karışan eden tipler var normal olsalar bile insanın huzurunu bozuyorlar

Benim gibi olan arkadaşlarım sizler derste veya teneffüsler de ne yapıyorsunuz?
Hocam ben de az da olsa sizin gibi düşünüyorum bence tek yapılabilecek şey vaktin geçmesi için oyalayıcı şeyler yapmak der geçerim.

Geri
Yukarı