Sınıfım Arap dolu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ümit Özdağ bu soruna da değindi. Öğrencilerin can güvenliği de tehlikede artık.

@Artoria Pendragon, @Re Malaka sırf Ümit Özdağ adı içerdiği için kahkaha emojisi attınız da bu konuya bir bakın derim. Şunu bilmek için kahin olmaya da gerek yok aslında ki bu bir ciddi sorun olacak. Bu tarz konularda birlik ve beraberlik içinde olmamız gerektiğini düşünüyorum.

Aslında normal zekaya sahip insanların yönettiği ülkelerde mülteciler planlı programlı kabul edilebilir sayıda bölgelere dağıtıldığı için, bunlar yaşanmaz.

Ancak çok ileri zekalıların yönettiği ülkelerde böyle sorunlar maalesef yaşanıyor. Bence sorununuzu Dünya Lideri Sayın Erdoğan'a CİMER üzerinden iletin.

Tahminime göre sınıftaki Arapları yollayamasa da bir o kadar da Afrikalı, Meksikalı göçmen getirerek sınıfa renk katabilir. Sende kendine en uygun çete hangisi ise ona girersin 😀

Böyle bir konu neden onaylanır anlamıyorum. Konu sahibinin yaptığı tek şey yaşıtları ile Arap nefretini pekiştirmek, ortada yaşanmış bir olay bile yok.

Son 3-4 yıla bakarsanız yeni bir olay aramaya gerek yok. 100M2 içerisinde herhangi bir Arap gördüğüm zaman yaşama sevincim kayboluyor, tüylerim diken diken oluyor.

@Shinya Kogami konu sahibi arkadaşlar gibi arkadaşlar, düşüncesini belirtince de Arap nefretini pekiştirmek oluyor. @atadam4 milletin sevgisini sorgulamayı bırak da üstteki attığım konuya bak. 👍

@Shinya Kogami konu sahibi arkadaşlar gibi arkadaşlar, düşüncesini belirtince de Arap nefretini pekiştirmek oluyor. @atadam4 milletin sevgisini sorgulamayı bırak da üstteki attığım konuya bak. 👍

Çok seviyorsa Arap kardeşlerini ve nefret edilmesini istemiyorsa bir an önce ülkelerine gönderecek çözümü de bulsun arkadaş. Bir sürü kültürsüz cahil ve katil ruhlu insanı doldurdular ülkeye. Sanki geldikleri yerde medeniyette arşa çıktılar da sıra buraya geldi. Ne geldiyse başımıza bir Arap sevicilerden bir de badem bıyıklılardan geldi.

Ülkeye ilk geldikleri zamanı hatırlıyorum. Bizim insanımız elindekini bunlara yardım için gönderiyordu o zamanlar. Din kardeşimiz diye bağırlarına basıyordu. O zamanlarda da birçok sefer dedik, Araplardan hiçbir zaman hayır gelmez. Hayır gelmedi de tarihe bakın dendi birçok sefer. Bizim insanımız her şeyi bildiği gibi buna da din kardeşlerimiz yahu tabii bağrımıza basacağız falan dedi.

Aradan çok geçmedi, bunların yaptığı skandallar gündem olmaya başladı ki o zamanlarda da çoğu medyaya yansımadı. Bu dediğim seneler 2011, 2012, 2013 yıllarını kapsayan zamanlar. Sonra tekrar bir yardım kampanyaları falan oldu, insanımız elindekini de gönderdi.

Sene 2022, çoğu insanımızın evinde adamakıllı yiyecek yok ve zamanında yardım gönderdiği kişiler şimdi bizim insanımıza yardım ediyor ya da etmiyor, gerçekten çok utanç verici bir durum olduğunu düşünüyorum. Fazla merhamet vatana ihanettir. 👍

Böyle bir konu neden onaylanır anlamıyorum. Konu sahibinin yaptığı tek şey yaşıtları ile Arap nefretini pekiştirmek, ortada yaşanmış bir olay bile yok.
Kimse ne Arapları ne Amerikalıları vs. sevmek zorunda değil. Bir şeyi sevmemek nefret edildiği anlamına da gelmez. Plansız programsız 10 milyon yabancıyı ülkeye sokarsan olacağı budur. 10 milyon Türk'ü başka bir ülkeye 3 günlük tatile bile sokamazsın, almazlar. Bu da demek değil ki Türklerden nefret ediyorlar :)

Ülkeye ilk geldikleri zamanı hatırlıyorum. Bizim insanımız elindekini bunlara yardım için gönderiyordu o zamanlar. Din kardeşimiz diye bağırlarına basıyordu. O zamanlarda da birçok sefer dedik, araplardan hiçbir zaman hayır gelmez. Hayır gelmedi de tarihe bakın dendi birçok sefer. Bizim insanımız her şeyi bildiği gibi buna da din kardeşlerimiz yahu tabii bağrımıza basacağız falan dedi.

Aradan çok geçmedi, bunların yaptığı skandallar gündem olmaya başladı ki o zamanlarda da çoğu medyaya yansımadı. Bu dediğim seneler 2011, 2012, 2013 yıllarını kapsayan zamanlar. Sonra tekrar bir yardım kampanyaları falan oldu, insanımız elindekini de gönderdi.

Sene 2022, çoğu insanımızın evinde adamakıllı yiyecek yok ve zamanında yardım gönderdiği kişiler şimdi bizim insanımıza yardım ediyor ya da etmiyor, gerçekten çok utanç verici bir durum olduğunu düşünüyorum. Fazla merhamet vatana ihanettir. 👍

Bunların din kardeşimiz dediğine bakma. Reis yarın çıksın desinki bunları yolayalım. İlk bunlar elde sopayla döve döve yollar...

Bunlar zaten Fetö'ye karşı çıktığımızda da hoca diyorlardı, biz din düşmanıydık :)

Açılım karşı çıkınca ırkçı diyorlardı, pkk ile halay çekiyorlardı... Şimdi sözde yerli ve milli oldular.

Yarın da bir bakmışsın talimat gelmiş Arap kovalıyorlar... Ver makarnayı istediğini söylet, yaptır...

Vatan sevgisi yok, ruh yok, bayrak sevdası yok... Keşke Yunan galip gelseydi diyen fesli müptezeli izleyen adamlar...

Bunların paralı askerden kesinlikle farkı yok. Hatırlıyorum ben, zamanında çoğu aile FETÖ'nün yurdu. İyi olur diye çocuklarını tarikat ve cemaat yurtlarına gönderdiyordu. Şimdi çoğu göndermiyor ya da göndermek istemiyor. Önceden iyiydi de şimdi niye böyle kötü oldunuz? :D

Bu arada tarikat ve cemaat yurtlarını hiçbir zaman desteklemedim, desteklemiyorum da oralara kesinlikle gitmeyin. İnsanın psikolojisini bozar ve sağlıklı yerler değiller de çoğu öğrenci ve kişi mecbur kaldığı için gidiyor da üniversitenizi gerekirse şehir içinde okuyun. Gene de gitmeyin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı