Sınıfımda 150K abonesi olan YouTuber var ve kıskanıyorum

Demir.kan

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar, sınıfımızda 150K aboneye sahip sınıf arkadaşım var. Bu duruma çok kıskanıyorum ne yapmalıyım derste hep dolar konusu açıldığı zaman o çocuğu konuşuyorlar ve benim de moralim bozuluyor. Bu sınıf arkadaşım eskiden de sınıf arkadaşımdı YouTube'a başlamadan önce popüler değildi şimdi popüler duruma çıktı. Bu duruma düşseydiniz ne yapardınız?

Arkadaşlar, sınıfımızda 150k aboneye sahip sınıf arkadaşım var. Bu duruma çok kıskanıyorum ne yapmalıyım derste hep dolar konusu açıldığı zaman o çocuğu konuşuyorlar ve benim de moralim bozuluyor. Bu sınıf arkadaşım eskiden de sınıf arkadaşımdı YouTube'a başlamadan önce popüler değildi şimdi popüler duruma çıktı. Bu duruma düşseydiniz ne yapardınız?

Hocam çocuğu övüyorlar diye neden moraliniz bozuluyor? eğer herkes onu övdüğü için kendini bir şey zannediyorsa sınavlarda tozunuzu yutturun 😎

Arkadaşlar, sınıfımızda 150K aboneye sahip sınıf arkadaşım var. Bu duruma çok kıskanıyorum ne yapmalıyım derste hep dolar konusu açıldığı zaman o çocuğu konuşuyorlar ve benim de moralim bozuluyor. Bu sınıf arkadaşım eskiden de sınıf arkadaşımdı YouTube'a başlamadan önce popüler değildi şimdi popüler duruma çıktı. Bu duruma düşseydiniz ne yapardınız?
Adı ne kanalın?

Yeni konular

Geri
Yukarı