Sınıfımda hırsız var

Naukk

Centipat
Daha fazla  
Merhaba 9. Sınıf öğrencisiyim, sınıfımda hırsız var geçen gün bir öğrencinin çantasından para çalarken gördüm. Serseri olduğu için hocaya falan söylemedim başıma dert alabilirim.

Çantaya kilit alın hocam , çok küçük asma kilidini iki fermuarı boşluğunun arasına geçirin kilitleyin hiç birşey olmaz.

Dosya Ekleri

• images.jpeg
    images.jpeg
    23 KB · Görüntüleme: 61
Merhaba 9. Sınıf öğrencisiyim, sınıfımda hırsız var geçen gün bir öğrencinin çantasından para çalarken gördüm. Serseri olduğu için hocaya falan söylemedim başıma dert alabilirim.
Güvendiğin bir hocaya gizliden söyle. Durumu da anlat. "Hocam böyle böyle bir durum var, ben çok rahatsız oldum. Ancak bunu benim size söylediğim bilinsin istemiyorum." tarzında iletişim kur. Doğru olanı yap. O serseri dediğin kişi günü gelir başka yerlerde soygun yapar.

Ya söyleme diyenleri anlamıyorum. Haksızlığa karşı bu kadar mı korkak ve acizsiniz. Susan, kıyıda köşede duran, biri haksızlığa uğradığında kılını kıpırdatmayan insanlar olmaya devam edin :D ne komiksiniz.

Hocana söyle bu durumu tabii ki ayrıca bu tarz serseri çocukların yaptığı her şeye eyvallah deme. Dişini göster.(bayağı geçmiş olaydan ne oldu söyledinmi.

Son düzenleme:
Merhaba 9. sınıf öğrencisiyim, sınıfımda hırsız var geçen gün bir öğrencinin çantasından para çalarken gördüm. Serseri olduğu için hocaya falan söylemedim başıma dert alabilirim.

Serseriden mi korkuyorsun? Senden daha güçlü olmasına imkan yok sorun olursa döv. Lafla akıllanmazlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı