Sınıfımda vaka çıktı

noXtenn

Hectopat
Daha fazla  
Lise 1'e gidiyorum. Geçen sınıftaki bir arkadaşım, örneğin; Ahmet corona olmuş, testi pozitif çıkmış, öğretmenlere vs. sorduğumuzda 2. vakada çıkarsa karantinaya alınacakmış. Öğlen anneme okuldan gelince söyledim, annem de gitme dedi. Sizce ne yapmalıyım?

Lise 1'e gidiyorum. Geçen sınıftaki bir arkadaşım, örneğin; Ahmet corona olmuş, testi pozitif çıkmış, öğretmenlere vs. sorduğumuzda 2. vakada çıkarsa karantinaya alınacakmış. Öğlen anneme okuldan gelince söyledim, annem de gitme dedi. Sizce ne yapmalıyım?
Bizim okulda 10 vaka çıktı. Sınıfım da 1 vaka çıktı. Arkadaşımın okulunda da 2 vaka çıktı.

Lise de sin ve öğlen yemeğe mi çıkıyorsun? İlginç...

Karantinaya alınması gerekten çok kötü bir şey. Bizim sınıf şuanda karantinada ve derste aksaklıklar oluyor. Yani bi hoca yapıyor diğeri yapmıyor falan. Haliyle bende çok şey öğrenemiyorum. Tabii senin açından iyi bir şey mi bilemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı