Sınıfımdan çok pişmanım

Hayatımın kabuslarından yaşadım, kötü günler geçirdim, çok pişmanım. Bunu kendime yaptığım için en çok psikolojik yönden çok zarar geldi. Başıma gelmeyen kalmadı, hepsi kötü ve tehlikeli psikopat insanlar. Şurada dönemin kapanmasına az süre kaldı, dayanamayacağım gibi. Biliyorum hepinizin kafasını şişirdim ama tek çarem buraya yazmaktı bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam uzun zamandır konularınızı görüyorum. Benim size en iyi ve tek tavsiyem iyi bir psikolog veya psikiyatriste gitmeniz. Yanlış anlamayın, bence sorunlarınızı birine anlatacak, tavsiye verecek birine ihtiyacınız var. Onların da işi bu zaten. Kesinlikle gidin, çekinmeyin.

Hayatımın kabuslarından yaşadım, kötü günler geçirdim, çok pişmanım. Bunu kendime yaptığım için en çok psikolojik yönden çok zarar geldi. Başıma gelmeyen kalmadı, hepsi kötü ve tehlikeli psikopat insanlar. Şurada dönemin kapanmasına az süre kaldı, dayanamayacağım gibi. Biliyorum hepinizin kafasını şişirdim ama tek çarem buraya yazmaktı bu.

Sınıf degişme talebinde bulunun bir arkadaşınıza içinizi dökün.

Eğer iç dökecek birisi lazımsa iletişim bilgilerimi verebilirim fakat yüz yüze başka bir arkadaşınıza içinizi dökmeniz daha iyi olur. Arkadaslarin dediği gibi iyi bir psikolog veya psikiyatris bunu cözebilir.

Konularınızı görüyorum hocam bu Technopat Forum'a yazarak çözülebilecek sorun değil. Bir psikologla görüşmeniz gerekebilir. Ayrıca öğrenci dilinden anlayan bir öğretmene gidip anlatmanız lazım. Durum ileriyse sınıf değişikliği talebinde bulunup MEB'e bildirebilirsiniz. Hangi ilde hangi okulda okuyorsunuz? İsterseniz iletişim bilgilerimi bırakabilirim. Bende bu zamanlardan geçtim kimse bana yardım etmedi tek başıma aştım ama hala etkileri devam ediyor. Ben mahrum kaldım siz kalmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı