Sınıfımızda koronalı öğrenci çıktı

Şu anlık ağrım yok, şu 2 gün içerisinde kendime daha çok dikkat edeceğim.
Sağlık asla ihmale gelmez. Siz yinede dinleyin tavsiyemi en azından stres yapmamış olursunuz. Ağrım yok dersiniz gece uyuduğunuz'da Allah göstermesin gözünüzü hastanede açarsınız. Bu virüsü bu kadar hafife almayın Lütfen.

Sağlık asla ihmale gelmez. Siz yinede dinleyin tavsiyemi en azından stres yapmamış olursunuz. Ağrım yok dersiniz gece uyuduğunuz'da Allah göstermesin gözünüzü hastanede açarsınız. Bu virüsü bu kadar hafife almayın Lütfen.
Virüsü en hafife almayan kişilerden biri de ben olabilirim :D

Virüsü en hafife almayan kişilerden biri de ben olabilirim :D

Hocam bugün 4. günüm fakat bir kere bile öksürmedim hafif baş ağrısı var bende sadece, umarım en kısa sürede atlatırım.

Bence test olun acımıyor merak etmeyin acısa bile 2-3 saniyenin verdiği acı yüzünden test olmayıp hayatınızdan olmayın, erken öğrenin.

Hocam bugün 4. günüm fakat bir kere bile öksürmedim hafif baş ağrısı var bende sadece, umarım en kısa sürede atlatırım.

Bence test olun acımıyor merak etmeyin acısa bile 2-3 saniyenin verdiği acı yüzünden test olmayıp hayatınızdan olmayın, erken öğrenin.
Geçmiş olsun, şuanlık test düşünmüyorum duruma göre bakacağım.

Geçmiş olsun, şuanlık test düşünmüyorum duruma göre bakacağım.
Hocam testten korkuyorsanız korkmayın. Ben de pazar günü ilk defa test oldum burnum 5-10 saniye falan çok az acıdı sadece onun dışında bir sorun yok çok derine yapmadı. Arkadaşlarınızı vs. tehlikeye atmayın pazartesi gününden önce mutlaka test olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı