Sınıfımızdaki birinin koronavirüs testi pozitif

egehararli

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ben yemin ederim konu açmıştım bakın gidin okulların açılmasıyla ilgili konuya 1 hafta sonra korona olurum dedim.

Sınıfımda 1. sırada tek oturan bir arkadaşımın testi pozitif. 2 önümde oturuyor. Sizde böyle bir durum var mı? Hâlâ okullar neden açık?

Nadir rastlanan durum. Önlemi öğrencinin de sıkı tutması lazım. Her girişte HES kodları düzenli yapılmalı, testler düzenli yapılmalı ve aşı olunmalı. Yoksa hiç bir şey olmaz.

Nadir rastlanan durum. Önlemi öğrencinin de sıkı tutması lazım. Her girişte HES kodları düzenli yapılmalı, testler düzenli yapılmalı ve aşı olunmalı. Yoksa hiç bir şey olmaz.
Nadir mi sence? Okullar yavaştan bu durum ile karşı karşıya kalmaya çok yakın. Hatta bazı okullar karşılaştı bile kapanan sınıfları var. Böyle giderse 1 aya çoğu sınıf karantina altında olacak gibi.

Ben yemin ederim konu açmıştım bakın gidin okulların açılmasıyla ilgili konuya 1 hafta sonra korona olurum dedim.

Sınıfımda 1. sırada tek oturan bir arkadaşımın testi pozitif. 2 önümde oturuyor. Sizde böyle bir durum var mı? Hâlâ okullar neden açık?
Okuldan okula değişiyor galiba ama bizim okulda ilk vakada birşey olmazken aynı sınıftan ikinci vaka çıkarsa sınıf 14 gün karantinaya alınıyor.

Geri
Yukarı