Sınıfta kaldım

Hocam olsun en azından üniversite sınavına 1 sene geç gireceksiniz :D . 1 sene daha kafanız rahat. 10.sınıfta kaldıysan raha da rahat. 11 falan olsaydı daha fazla çalışmanız gerekecekti. 10'da yazılılardan daha yüksek almaya çalışın.

Hacı düşük alsan bile proje performansla geçerdin nasıl başardın ben 12.sınıfım ortalama 87 takdir aldım.

Kanka hoca matematik projeme 60 veriyor anlamadım neye veriyor istediği her şeyi yaptım.

Hocam olsun en azından üniversite sınavına 1 sene geç gireceksiniz :D. 1 sene daha kafanız rahat. 10.sınıfta kaldıysan raha da rahat. 11 falan olsaydı daha fazla çalışmanız gerekecekti. 10'da yazılılardan daha yüksek almaya çalışın.

Annem babam ailem arkadaşlarım tarafından kötü oluyorum işte yoksa sıkıntı degil kalmak.

Annem babam ailem arkadaşlarım tarafından kötü oluyorum işte yoksa sıkıntı degil kalmak.
Hocam kurduğunuz cümle anlam bakımından açıklayıcı değil. Bu sene kitap okumanız için zamanınız da var okuyup cümle kurma yetinizi geliştmenizi öneririm. İğneleme yapmıyorum ciddiyim. 11'de paragraf çözerken 10.sınıfta kazandığınız okuma-anlama kabiliyetinizi kullanırsınız.

Hocam kurduğunuz cümle anlam bakımından açıklayıcı değil. Bu sene kitap okumanız için zamanınız da var okuyup cümle kurma yetinizi geliştmenizi öneririm. İğneleme yapmıyorum ciddiyim. 11'de paragraf çözerken 10.sınıfta kazandığınız okuma-anlama kabiliyetinizi kullanırsınız.

Aga şu an arkadaslarımla konustugum gibi konusuyorum ondan olabilir. Bir şey soracağım şu an tekrardan aynı okulda kalıp devam etmek mi daha mantıklı yoksa açığa geçmek mi?

Aga şu an arkadaslarımla konustugum gibi konusuyorum ondan olabilir. Bir şey soracağım şu an tekrardan aynı okulda kalıp devam etmek mi daha mantıklı yoksa açığa geçmek mi?
Hayır dostum Açık Lisede okuyan biri olarak kessinlikle ama kessinlikle açığa geçmeni önermem. Okulunda kal önündeki 2 senenin keyfini çıkar. Zaten son sene gelmeme yetkin var.

Kaç dersten kaldın? En fazla 3 dersten kalıp sınıfı o derslerin sorumluluğunu verecek şekilde geçebiliyorsun diyeceğim de karnede yazan şeye göre konu açtığını düşünürsek 3'ten fazladır. 🥹❤️

Kaç dersten kaldın? En fazla 3 dersten kalıp sınıfı o derslerin sorumluluğunu verecek şekilde geçebiliyorsun diyeceğim de karnede yazan şeye göre konu açtığını düşünürsek 3'ten fazladır. 🥹❤️

Evet maalesef 3'ten fazla. Anlamıyorum hocaları çoğu düşük sözlü vermiş 60'lık matematik projesi nedir 60 vermek için mi proje veriyorsun.

Geri
Yukarı