Sınıfta nasıl kalınır?

Sınıfta kalmayacaksın merak etme. Arkadaşın da dediği gibi öyle kolay bir şey değil. Sadece şu var, Herhangi bir dersten 1 alırsan (50'nin altı bir ortalama) karne ortalaman kaç olursa olsun Takdir veya Teşekkür alamıyorsun. Başarılarının devamını dilerim.
Ama yinede sınıfı geçiyorum değil mi ?

10.sınıf öğrencisiym matematikten 30-50 arası bekliyorum. Diğer sınav notlarım:

-Fizik 90.
-Kimya100.
-Biyoloji 88.
-Din 95.
-Tarih 85.
-İngilizce 84.
-Eddebiyat 100.

Bunlara ek olarak matematikten proje + performans ödevi aldım sınıfta kalır mıyım? Veya sınıfta hangi şartlarda kalınır açıkca yazabilecek var mıdır?
Hocalar acımasız değilse ve sözlüden 100 verirlerse bir şey olmaz. Vermeseler de olmaz. Ortalama 50 altına düşünce mi ne kalıyorsunuz sınıfta. Benim de size bir sorum olacak. Matematikten nasıl 50 aldınız?

Hocalar acımasız değilse ve sözlüden 100 verirlerse bir şey olmaz. Vermeseler de olmaz. Ortalama 50 altına düşünce mi ne kalıyorsunuz sınıfta. Benim de size bir sorum olacak. Matematikten nasıl 50 aldınız?
Hoca 4 soru sordu ve gerçekten zor sorular sordu sınıfın yarsıından fazlası 50 altı aldı.

Kalmanız imkansız. Anca sadece matematikten kalabilirsiniz ki yine sınıfı geçersiniz. Tabii matematik hocasının seni geçireceğini düşünüyorum.

Bu notlar ile kalacak mısınız yani sınıf? Edebiyattam 50 altında alırsanız kesin kalıyorsunuz ortalama olarak. Eğer herhangi bir dersten edebiyat harici sadece belge alamazsınız ama geçersiniz. Geçen sene 65 80 aldığım edebiyattan 32 aldım sabaha kadar çalışmama rağmen :(.

Geri
Yukarı