Sınıftakiler bana boş yapma diyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sana ne birader, senin ne haddine adama hesap sormaya? Reel de karşımıza çıksan bir şey yapamazsın gelmişsin burada ahkâm kesiyorsun millete. Çocuk muhabbet kurmaya çalışmış ama sorduğu soru pek mantıklı değil. Ama hesap sormak ne haddine, sana mı sordu soruyu?
Reelde karşıma çıksan sen de bir şey yapamazsın. Dolayısıyla sen de boşa ahkam kesme.

Reelde karşıma çıksan sen de bir şey yapamazsın. Dolayısıyla sen de boşa ahkam kesme.
Ya birader sen kimsin Allah aşkına ya? Adamın teki gelmiş konu sahibine hesap soruyor, ahkâm kesiyor ben de onu uyarıyorum suçlu ben oluyorum. Umarım bu forum sizin gibilerden arınır. Bu kadar boş insan olmayın be birader ya. Azıcık kendinize bir şey katın.

Ya birader sen kimsin Allah aşkına ya? Adamın teki gelmiş konu sahibine hesap soruyor, ahkâm kesiyor ben de onu uyarıyorum suçlu ben oluyorum. Umarım bu forum sizin gibilerden arınır.
Sana mı kaldı uyarmak? Böyle mi uyarıyorsun? Gerçek hayatta tek kelime edemezsin de yok bilmem ne. Asıl sen kimsin 19 yaşındaki çocuk?

Sana mı kaldı uyarmak? Böyle mi uyarıyorsun? Gerçek hayatta tek kelime edemezsin de yok bilmem ne. Asıl sen kimsin 19 yaşındaki çocuk?
Ayar oldum cevabını görünce konu sahibi de uyarmamış o sıra da ben uyardım. Üstelik dediğin gibi "Sana mı kaldı 'beni' uyarmak?".

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı