Sınıftakiler bana çok karışıyor

Saçma sapan önerilerde verip de konu sahibini başını belaya sokmayın şu kişilerin önerilerini kesinlikle uzak durun şu erkek namusu triplerinizde gereksiz yani kaçmak zayıflık değil büyüklüktür hayvan değil insanız. @yorgunsavascı999

Arkadaşa zaten takma, uğraşma demiştim ama sanırsam yanlış anladın. Üstüne bu kadar da laf ediyorsun.

Bilerek yaptıkları çok kesin. Zaten arada yapıyorlar. Bugün geldi diyor karı gibi yürüyormuşum. Şuna bak ya. Bu yaşıma geldim yürüyüşüme laf etmediler. Bunlar benden güçlü diye ezilmek zorunda mıyım? Kavga da ettim yine aynı abi.

Kardeşim sana yapılanları içine at ve GO TO GYM!

Saçma sapan önerilerde verip de konu sahibini başını belaya sokmayın şu kişilerin önerilerini kesinlikle uzak durun şu erkek namusu triplerinizde gereksiz yani kaçmak zayıflık değil büyüklüktür hayvan değil insanız. @yorgunsavascı999
Önerimde "erkek/namus" vb. kelimeler geçmiyor, bu senin hayal dünyan ve paranoyan. Hayvan değil, insanız demişsin bir de. Mesajımda zaten insanlığın hayvanlardan temel ayrımı olan "iletişim" den bahsediliyor. Senin gibi "sus, sessiz ol, uzaklaş, kaç" gibi iletişimsiz öneriler vermedim. Ayrıca ne önerip ne önermeyeceğimi de sana soracak değilim. Haddini bil.

Mesajını tekrar oku istersen tabii ki de takılmaz o kişilerle ama sen tenefüste müzik dinle diyorsun ve bu ciddi bir okulda suçtur.

Bazı okullarda telefon bile öğretmenlere verilmiyor. Bazılarında ise okulda kulaklık kullanımına izin veriliyor. Bunu yapabilir yani.

Bazı okullarda telefon bile öğretmenlere verilmiyor. Bazılarında ise okulda kulaklık kullanımına izin veriliyor. Bunu yapabilir yani.

Her okul buna izin vermez ya buna izin vermeyen bir okuldaysa başına iş açar.

Umursamasada vular karışıyor karşılık verince itiş kakış eğer güçlüysen itiş kakışta sağlam bir döversin bir daha karışamaz ama bu dayağın sonuçları kötü olabilir(disiplin vb) o yüzden önermem.

İyiyde konu sahibi sözel olarak bir şiddet yaşadığını söylemiş ki bu durumda her zaman yaşadığını dememiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı