Sınıftakiler bana çok karışıyor

Zamanın da bende benzer tarzda şeylere maruz kaldığımdan sizi anlıyorum. Ama dediğim gibi bunun tek çıkar yolu ya elit bir kesimin gittiği okula geçmeniz ya da bunlara kulak tıkamanız. Onun dışında inanın ki yapabileceğiniz şeyler ya hiçbir işe yaramayacak ya da onları daha çok kışkırtacak.

Hocam elit kesimle alakası yok. Elit bir semt sayılabilecek bir semtteki liseye gidiyorum bu tipler var maalesef nesil böyle.

Şöyle yapıyorsunuz. Güzel bir Bluetooth kulaklık alıyorsunuz. İyi de bir müzik listesi. Teneffüslerde eğer ki telefonlar elinizde oluyorsa veya Bluetooth'un çekebileceği bir yerdeyseniz kulaklığı açıyorsunuz ve müziğinizi açıp keyfinize bakıyorsunuz. Eğer telefon uzakta ise kulaklık üzerindeki tuşlardan kontrol edin. Kimse de karışmıyor size. Denendi, onaylandı.

Hocam elit kesimle alakası yok. Elit bir semt sayılabilecek bir semtteki liseye gidiyorum bu tipler var maalesef nesil böyle.

Türkiye ve insanları alt kalite oldu maalesef. Bu saatten sonra bu ülke hiç bir zaman düzelemez bence. Halkı da çok cahil, ülke de çok kötü. Koca ülke battı. Yurtdışına gitmeyi iple çekiyorum o mutlu pozitif insanları görmek için.

Şöyle yapıyorsunuz. Güzel bir Bluetooth kulaklık alıyorsunuz. İyi de bir müzik listesi. Teneffüslerde eğer ki telefonlar elinizde oluyorsa veya Bluetooth'un çekebileceği bir yerdeyseniz kulaklığı açıyorsunuz ve müziğinizi açıp keyfinize bakıyorsunuz. Eğer telefon uzakta ise kulaklık üzerindeki tuşlardan kontrol edin. Kimse de karışmıyor size. Denendi, onaylandı.

Karışırsada bu müziği açıp hepsinin içinden geçiyorsunuz(!)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilerek yaptıkları çok kesin. Zaten arada yapıyorlar. Bugün geldi diyor karı gibi yürüyormuşum. Şuna bak ya. Bu yaşıma geldim yürüyüşüme laf etmediler. Bunlar benden güçlü diye ezilmek zorunda mıyım? Kavga da ettim yine aynı abi.
Demek ki, kendisi karı gibi yürüyormuş ki... Seni de öyle görüyor. Herkesi kendi gibi zannediyor.

Zamanın da bende benzer tarzda şeylere maruz kaldığımdan sizi anlıyorum. Ama dediğim gibi bunun tek çıkar yolu ya elit bir kesimin gittiği okula geçmeniz ya da bunlara kulak tıkamanız. Onun dışında inanın ki yapabileceğiniz şeyler ya hiçbir işe yaramayacak ya da onları daha çok kışkırtacak.

Anladım.

Demek ki, kendisi karı gibi yürüyormuş ki... Seni de öyle görüyor. Herkesi kendi gibi zannediyor.

Hocam zaten 4 tane zorba var hemen hemen sınıfı öyle bir yönetiyorlar millete karışıyorlar benim arkadaşada yapıyorlar hiçbir şey yapamıyorum sınıf çok korkuyor bu 4 kişiden.

Son düzenleme:
@yorgunsavascı999
Kendini geliştir ve onlardan üstün ol. Sen onları ez. Yorumlarda genelde kaçmaya yönelik tavsiyeler verilmiş ama o iş öyle olmaz. Özgüvensizlikle boyun eğmeyle çocuğa hayatı boyunca kalacak bir travma yaşatacaksınız. Kaçma dostum, savaş. En basitinden hiçbir şey yapamıyorsan, sana "karı gibi yürüyorsun" diyene, "bence sen daha kaliteli bi karı gibi yürüyorsun, beğendim" de. O da insan, sen de. Onun da ağzı var senin de var. O lafı söylüyor geçiyor, sen bunu dert edinip psikolojini bozup buralarda konu dahi açıyorsun. Onu/onları senden üstün kılan bir şey mi var? Üst insan filanlar mı? Millet demiş yok okul değiştir, yok elit kesimin gittiği yere git filan :)) Pamuğa sarıp kavanoza da koysun mu kendini ? Hayat sessizliği ve kaçmayı affetmez. Savaşçı ol. Ezilme, seni ezmeye çalışanı sen de ez.

@yorgunsavascı999
Kendini geliştir ve onlardan üstün ol. Sen onları ez. Yorumlarda genelde kaçmaya yönelik tavsiyeler verilmiş ama o iş öyle olmaz. Özgüvensizlikle boyun eğmeyle çocuğa hayatı boyunca kalacak bir travma yaşatacaksınız. Kaçma dostum, savaş. En basitinden hiçbir şey yapamıyorsan, sana "karı gibi yürüyorsun" diyene, "bence sen daha kaliteli bir karı gibi yürüyorsun, beğendim" de. O da insan, sen de. Onun da ağzı var senin de var. O lafı söylüyor geçiyor, sen bunu dert edinip psikolojini bozup buralarda konu dahi açıyorsun. Onu/onları senden üstün kılan bir şey mi var? Üst insan filanlar mı? Millet demiş yok okul değiştir, yok elit kesimin gittiği yere git filan :)) pamuğa sarıp kavanoza da koysun mu kendini? Hayat sessizliği ve kaçmayı affetmez. Savaşçı ol. Ezilme, seni ezmeye çalışanı sen de ez.

Saçma sapan önerilerde verip de konu sahibini başını belaya sokmayın şu kişilerin önerilerini kesinlikle uzak durun şu erkek namusu triplerinizde gereksiz yani kaçmak zayıflık değil büyüklüktür hayvan değil insanız. @yorgunsavascı999

Yeni konular

Geri
Yukarı