Sınıftakiler Bilgisayarı Bilmiyor

Bir kere arkadaşım geldi ve:
-Hacı, benim "Peğ - ci" kasıyor. Ne yapmam lazım?
CCleaner indir. Temizle.
Ama benim "Peğ - ci" "Window 7", ya kaldırmazsa.

Bunları böyle yapan burak oyunda.
O ne? Yenilebilir birşey mi :D

Bir tane YouTube kanalı. Yaş kitlesi genelde 7 ila 11 arası. Kardeşim izliyordu kafasına tabletini geçirdim. Üstelik bot basıyor.

Bir tane YouTube kanalı. Yaş kitlesi genelde 7 ila 11 arası. Kardeşim izliyordu kafasına tabletini geçirdim. Üstelik bot basıyor.
Buna katılıyorum. 2-3 sene önce takip ediyordum. Baktım artık yorumlarda sadece "abone olana abone olunur" yazıyor. Artık o kanaldan hayır gelmeyeceğini anladım. Evet adam bir yerlere geldi ama onu mayınkraft için takip eden aboneleri ile geldi. Bot konusunu şöyle özet geçeyim ; YouTube bir süre sizin kanalınızı takip ediyor. Yani bot atıyor mu atmıyor mu diye bakıyor. Eğer bot atma söz konusu olursa kanalınız kapatılıyor. Ayrıca YouTube'a Google gibi köklü bir firma sahip. Yani hangi siteye girdiğini neler indirdiğini biliyorlar.

Benim arkadaşlarımdan bile daha vahimmiş durumları. Babası ile hazır kasa Casper bilgisayar almışlar Vatan'dan. Adamlar iyi oyun oynatır hem ucuz demişler. Arkadaşım okula bir geldi pir geldi resmen. Bir hava basıyor noldu falan dedik. Bilgisayar aldım. Ne aldın dedik Casper. Olum onu niye aldın dedim. Gta 5 oynayacağım dedi. Sende Gta 5 parası ne gezer olum diye şaka yaptım torrent diye bişey var "lao" dedi. İyi oyunlar dedim...

Buna katılıyorum. 2-3 sene önce takip ediyordum. Baktım artık yorumlarda sadece "abone olana abone olunur" yazıyor. Artık o kanaldan hayır gelmeyeceğini anladım. Evet adam bir yerlere geldi ama onu mayınkraft için takip eden aboneleri ile geldi. Bot konusunu şöyle özet geçeyim ; YouTube bir süre sizin kanalınızı takip ediyor. Yani bot atıyor mu atmıyor mu diye bakıyor. Eğer bot atma söz konusu olursa kanalınız kapatılıyor. Ayrıca YouTube'a Google gibi köklü bir firma sahip. Yani hangi siteye girdiğini neler indirdiğini biliyorlar.
Kardeşim sırf o minecraft oynadı diye bilgisayarıma minecraft indirtti. Daha bir şey demeyeceğim. Şuan GTA 5 oynuyor Allah bilir onuda indirtir belkide.

Bizim okuldakiler bilgisayar konusuna gelince kütüphaneden sessiz oluyorlar ama siyasete gelince herkes sanki cumhuriyetin kuruluşundan beri siyasetteymiş gibi konuşuyorlar.Bir de çevremdekilerin tepkisi ise onları öğreneceğine iki şey öğrenseydin de işe başlasaydın.

Yeni konular

Geri
Yukarı