Sınıftakiler beni takmıyor

İnsanlar bana birşey yaptıklarında onlara birşey denmiyor ama ben onlara bana yaptıklarını yaptığımda bana laf ediyorlar burun kemiğim kırık olduğu için dalga geçiyorlar.

Seni istemiyorlar. Başka arkadaş bul veya yalnız takıl. Erkekler mi yapıyor bütün sınıf mı? Kızlarla aran nasıl?

Herkesle arkadaşım zaten kızlar hariç kızlar genellikle yalaka erkeklerden hoşlandıkları için yaklaşmıyorum bile. Bana böyle yapanlar kendi arkadaşlarım dediğim kişiler ben haricinde diğer arkadaşımla da dalga geçiyorlar önceden böyle değillerdi ama şimdilerde cıvımaya başladılar.

Herkesle arkadaşım zaten kızlar hariç kızlar genellikle yalaka erkeklerden hoşlandıkları için yaklaşmıyorum bile. Bana böyle yapanlar kendi arkadaşlarım dediğim kişiler ben haricinde diğer arkadaşımla da dalga geçiyorlar önceden böyle değillerdi ama şimdilerde cıvımaya başladılar.
O arkadaşlardan harbi olmaz. AVM veya kafelerde takılın. İnternet cafe de olabilir.

Mesela futbol oynuyoruz ben iyi oynuyorum her topu çıkartıyorum genellikle gol de atıyorum ama tek bir hatamda kızıyorlar sanki önceden hiçbir şey yapmamışım gibi. Ben onlar gol atınca gidip yanlarına çok iyisin falan diyorum ama onlar bana hiçbir şey demiyor.

Mesela futbol oynuyoruz ben iyi oynuyorum her topu çıkartıyorum genellikle gol de atıyorum ama tek bir hatamda kızıyorlar sanki önceden hiçbir şey yapmamışım gibi. Ben onlar gol atınca gidip yanlarına çok iyisin falan diyorum ama onlar bana hiçbir şey demiyor.
Fırsat verme. Fırsat verirsen ezerler.

Kimse söylememiş ama acaba neden böyle davrandıklarını hiç düşündünüz mü ya da "bir hata mı yapıyorumda bana böyle davranıyorlar" dediniz mi? Sizin haklı olduğunuza inanıyorum ve bunları yapan insanların haklı bir yanı da olduğunu sanmıyorum ancak yine de sorayım dedim, umarım yanlış anlamamışsınızdır.

Benim sınıfım da tamamen böyle. İnsanlar bana hiç şans vermiyor. Derste el kaldırıyorum hoca söz vermiyor. En son tahtadaki soruyu kalkıp izinsiz cevapladım. Dönem başından beri bir kere bile söz alamadım çünkü. Geçen sene biri vardı sürekli bana vuruyordu dalga geçiyordu küfür ediyordu. Ondan sonra sürekli toplanıp beni dövüyorlardı. Bir kere karnımı vurdu bende ona karşılık verdim. Olay yerinde kamera yoktu. Ancak o sırada bir hoca geldi. Benim etrafımı saranlardan biri kendini yere attı ve ah diye bağırmaya başladı. İyi ki hoca anladı numara yaptığını. Eşyalarımı çöpe attılar.
Yerde dakikalarca sürüklediler yüz üstü.
Sanırım tek nedeni okul başarımdı.

Yeni konular

Geri
Yukarı