Sınıftan bir kız benden hoşlanıyormuş

Daha fazla  
Bugün (erkek) arkadaşımla okul çıkışı eve giderken tam binaya girecekken bana ciddi bir şekilde şu kız senden hoşlanıyor dedi. Ben de iyiymiş falan dedim güdüm ve ciddi ciddi o kız arkadaşıma söylemiş benden hoşlandığını. Kız da ne çirkin ne güzel %65 güzel diyebilirim :) benim bu durumda ne yapmam lazım?
7 sınıfım.

Bugün (erkek) arkadaşımla okul çıkışı eve giderken tam binaya girecekken bana ciddi bir şekilde şu kız senden hoşlanıyor dedi. Ben de iyiymiş falan dedim güdüm ve ciddi ciddi o kız arkadaşıma söylemiş benden hoşlandığını. Kız da ne çirkin ne güzel %65 güzel diyebilirim :) benim bu durumda ne yapmam lazım?
7 sınıfım.

Hiçbir şey.

Babam bir şey anlatmıştı. Babam her ay 1 sevgili yaparmış. Milletin nasibini babam yemiş:D Neyse konuya dönelim. Babam çıkınca ne yapılacağını bilmez boş boş parkta otururmuş. Ben de size şunu sormak istiyorum. Hadi diyelim ki okulun en güzel kızıyla sevgili oldunuz sonra? Sonra ne yapmayı planlıyorsunuz?

Sakin bir yerde konuşup tanışmak. Orman gibi :D
Babam bir şey anlatmıştı. Babam her ay 1 sevgili yapar mış. Milletin nasibini babam yemiş:D Neyse konuya dönelim. Babam çıkınca ne yapılacağını bilmez boş boş parkta otururmuş. Ben de size şunu sormak istiyorum. Hadi diyelim ki okulun en güzel kızıyla sevgili oldunuz sonra? Sonra ne yapmayı planlıyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı