Sınıftan problemli elemanı attırmak

görkemyy

Decapat
Daha fazla  
Bugün sınıfımıza 2-3 sınıftan atılarak gelen bir morbit var. Bu morbit geldiği gün bizimkilerden 2-3 kişi bununla tartıştılar çünkü bizimkiler onu sevmiyor ve gıcıklar. Ayrıca o elemanda önceki yıl ve bu yılın başında beni darlamıştı. Ne yapıp attırabilirim? İsteyenlerde var gitmesini, sizce sonraki haftaya mı bırakmalıyım bu işi? Sınıf başkanıyım, ve bu eleman sorunlu. Arkası da sorunlu, pis şeylerle uğraşıp dersi ve sınıfı kötü etkiliyor.

Klasik devlet okulu sen şikayet edeceksin arkasıyla vs gelecek çıkışta darlayacak çok bir şey yapabileceğini sanmam, bunun gibiler çoktur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün sınıfımıza 2-3 sınıftan atılarak gelen bir morbit var. Bu morbit geldiği gün bizimkilerden 2-3 kişi bununla tartıştılar çünkü bizimkiler onu sevmiyor ve gıcıklar. Ayrıca o elemanda önceki yıl ve bu yılın başında beni darlamıştı. Ne yapıp attırabilirim? İsteyenlerde var gitmesini, sizce sonraki haftaya mı bırakmalıyım bu işi? Sınıf başkanıyım, ve bu eleman sorunlu. Arkası da sorunlu, pis şeylerle uğraşıp dersi ve sınıfı kötü etkiliyor.

Bence hiç uğraşma bunun gibi tipler ıslah olmaz oluyor. Beni de darlıyorlar halen

Uygun bir dilekçe yazıp tüm sınıftan imza toplayıp müdüre teslim edin ederken de cidden düzgünce konuşun yalnız değil kalabalık gidin.

Hocam zaten okulların kapanmasına 2 ay kaldı sabır edin görmemezlikten gelin.
Hocam bilmem nereni tahtaya kaldır başkansın ya diyor, bilmem neren nasıl diyor bana.

Hocam, seneye okul yokmu?
Varda, sınıflar falan değişecek ya denk gelmeyiz bence. Zaten ya atılır yada ben sınıf değiştiririm duruma göre.

Gerçekten anlamıyorum; konu sahibinin anlattığı insan nasıl okuldan atılmıyor.
Baya bi disiplinlik oldu ama bir iki kez daha yaparsa bugün sınıf öğretmeni de dedi sınıfta artık yolun okul dışına diye.

Geri
Yukarı