Sinirden ne yapacağımı artık bilmiyorum

Siz benim takımda olduğunuzda ben daha çok sinir oluyorum. O yüzden sizinle oynayamayız :) mikrofonsuz ve ciddi olmayan maçlarda bolca yenilgi alırsınız. Takımda ki adamları da duymuyorum ne demek hocam. Maçın başında spotlandığınız sırada 1-0 yeniksiniz zaten. Karşıma gelirseniz kazanma şansınız yok =)

Umarım bir gün denk geliriz karşı takımda. Yenilmektende mutluluk duyarım. Oyun bu oyun yenilince ölünmüyor. Maksat eğlence. İyi eğlenceler :)

Kaçıncı maçım oldu bilmiyorum ama takıma ya Ruslar ya da Türkler geliyor. Ruslar ile ne iletişimim var ne de herhangi bir konuşmam, adamlar oyunu da oynayamıyor. Onları geçtim Türkler daha fena. Kendi ırkımın oyuncularından nefret etmeye başladım. (buraya sakin yazdığıma bakmayın, kurallar nedeniyle böyle yazmak durumundayım yoksa ohoo.) Gerçekten ne yapmam lazım ikisiyle de karşılaşmak istemiyorum adam akıllı takım arkadaşı da bulamıyorum. Takım olmak isteyen varsa lütfen konunun altına Steam profil linkini bıraksın. Round kazandırıyorum, düzgün oynuyorum ve 4 kişi girmiş olan zekâsı pek gelişmemiş olan, alık, bön kimseler beni kickliyor maçın sonlarında. Gerçekten sinirden bilgisayarı parçalayacağım.
farklı oyun türü deneyin. eğer oyun türü değiştirmek istemiyorum diyorsanız farklı bir fps oyununa yönelin; bknz: Valorant

Ben burda konu açmıştım yaklaşık 2 ay önce ve sadece 1 kere arkadaşlarla eğlencesine girdim, onda da sigarayı bıraktıktan birkaç ay sonraki ilk içiş gibi yüzümü ekşittim, hemen kaldırdım tekrardan. Valorant desek bir ara onu deneyeyim dedim ama aynı b*kun laciverti affedersiniz. Online oyunlar solo duo team hiç fark etmeksizin insanın içini sömürüyor, hayata bakışınız değişiyor, çok farklı bir şekilde bağımlılık yapıyor. Benim önerim, tabii ki eğer istiyorsanız, bir süre bilgisayarınızı oyun dışı konularda kullanın. Ondan sonra hikayeli oyunlarla yeniden vakit geçirmeye çalışın. Herkesin dediği gibi "Sil kurtul abi amma uzattınız ne var ki?" diyenleri takmayın gerçekten kolay değil bırakmak. Ayrıca bir isteğim daha olacak bıraktıktan 1 ay sonra falan bir kez daha girip bir deneyin. Maksat neyden kurtulduğunuzu görmek. :)

Oyunu bırakmayı denedin mi?
Denedim. Daha da beter oldu. Akşam 23:15 gibi girip sabah 8:47'de çıktım, bir maç atayım özledim o kadar diyip.
Ben ve arkadaşım @Efe10 da bu durumdan bıkmış durumda.
İsterseniz sizi ekleyelim ve oynayalım? (Bu hafta sınavlarım var, diğer hafta gireriz. 😀)

Benim profilim: Steam Community :: AL1

@Efe10'un profili: Steam Community :: Efe
İstek attım. Çok güzel olur.

Mikrofon kullanmıyorum. Kim ne diyor duymuyorum. (sesli iletişim devre dışı) Steam ismimde Türkçe hatta yanancı bile değil. Türk'ler le değil kimseyi duymuyorum. Kafam rahat. Takım oyunuymuş, mikrofonsuz olmazmış diyenler var. Ekibiniz var ise evet takımca Discord falan okey ama bende durum bu. Her şey kapalı kafam rahat. AAA bir de sa diyenler var içimden as diyorum. Selamunaleyküm diyen daha çıkmadı çıkar ise bende aleykümselam yazarım.
Hocam şey ayrı .

Yeni konular

Geri
Yukarı