Sinirlendiğimde bilgisayara vuruyorum

Bu tip durumlar önce kişinin kendisinde bitiyor. Ciddi bir psikolojik sıkıntınız yoksa kendinizi kontrol etmelisiniz.

İnsanlar genelde vurdukları zaman rahatladıklarını düşünürler ama tam aksine insanı daha da sinirlendirir ve sürekli vurma isteği gelir. Eğer gerçekten ihtiyaç yüzünden kullanmıyorsan bir süre ara ver derim.

Ben eski bilgisayarı dövüp yenisine geçtim. Arkadaşların da dediği gibi yastığı veya yatağı dövün. Ama bunu yaparken bilgisayara sövün de içinizde kalmasın.

Bu kadar sinirlendirecek dert nedir acaba. Bilgisayar başında sinirlendiğimde eğer bir şeylere vuracak kadar öfkelenirsem ki zor ihtimal. Diyelim ki o kadar öfkelendim, duvara vur? Hemen yanında at bir yumruk. Veya odana kum torbası as uygun bir yere sinirlendiğinde direk kalk bir taşla iki kuş vurmuş olursun sporunu da yapmış olursun.

İlla da bilgisayara vuracaksan bari ekrana vur en azından panel değişimi ile kurtarırsın.

Öncelikle merhabalar, hayatım boyunca çektiğim bir sorun bu. Normalde sinirli biri değilim ama nedense laptop yavaş olduğunda böyle bir sinir geliyor vuruyorum. Benim laptopta nasıl sağlamsa bu güne kadar sağ çıktı. Geçen gene sinirlendim oyun oynarken bir vurdum, gene laptop dondu, o an öyle korku geldi ki kalp krizinden ölecektim. Neyse, düğmesinden kapattım açtım, gene sorunsuz çalıştı, şu an sorunu yok ama bu sinirden laptopa vurma sorunumu nasıl çözerim? O günün geleceğini biliyorum, bir tane vuracağım, daha çalışmayacak. :D.

Yanına bir yastık al ve sinirlendiğinde o yastığa vur en azından daha iyi laptopa vurmaktan.

Öncelikle merhabalar, hayatım boyunca çektiğim bir sorun bu. Normalde sinirli biri değilim ama nedense laptop yavaş olduğunda böyle bir sinir geliyor vuruyorum. Benim laptopta nasıl sağlamsa bu güne kadar sağ çıktı. Geçen gene sinirlendim oyun oynarken bir vurdum, gene laptop dondu, o an öyle korku geldi ki kalp krizinden ölecektim. Neyse, düğmesinden kapattım açtım, gene sorunsuz çalıştı, şu an sorunu yok ama bu sinirden laptopa vurma sorunumu nasıl çözerim? O günün geleceğini biliyorum, bir tane vuracağım, daha çalışmayacak. :D
Kardeş o günün geleceğini biliyorsan muhtemelen gelecektir çok kasma rahat ol..
😉

Eski CRT tüplü monitöre mum ışığında ayin düzenlemiştim. En son da uçurumdan aşağı atarak arkasından 1 dk saygı duruşuna geçmiştim. Aynısını öneririm.

Geri
Yukarı