Sınırlı sayıda konu silme hakkı gelsin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
2
Bence üyelere belirli sayıda konu silme hakkı gelmeli. Bazı konularımızı görmek istemiyoruz veya herhangi başka neden olabilir ve bu çok olmadığı sürece bir üyeye mesela toplam en fazla 2 tane konusunu silme hakkı verilebilir diye düşünüyorum. Sizin fikirleriniz neler?

Bence üyelere belirli sayıda konu silme hakkı gelmeli. Bazı konularımızı görmek istemiyoruz veya herhangi başka neden olabilir ve bu çok olmadığı sürece bir üyeye mesela toplam en fazla 2 tane konusunu silme hakkı verilebilir diye düşünüyorum. Sizin fikirleriniz neler?

Kargaşa çıkabilir sosyal içerisinde bence. Gereksiz özellik olur.

Bence yorumlar ve gönderiler de silinmeli ama sonsuz sayıda.

Çünkü konumun cevabını aldım konunun kaldırılmasını istiyorum diyen kişiler var diye okumuştum.

Bu çok saçma bir şey. Konu orada durunca ne oluyor acaba? Herkes çözümden yararlanabilecek işte. O tür şeyler diyenler yeni üyeler oluyor benim gördüğüm kadarıyla. Onların lafıyla da bir şey yapılmaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı