Sınırsız mobil hotspot var mıdır?

Bütçe
500

Yusuf Can34

Kilopat
Yer
Ankara / ODTU
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Yazlıkta olduğum için altyapı yok, dolayısıyla internetim de yok. Telefondan bir şekilde en az 100GB veya sınırsız internet paketi yapmam gerekiyor. Vodafone sınırsız tarifelerde hotspot için 15GB sınır bulunuyor ve bu sınırı arttırmanın bir yolu yok mu diye sorduğumda bir müşteri temsilcisi paylaş 50GB paketini ek olarak alabilirsiniz derken konuştuğum diğer müşteri temsilcilerinin konu ile alakası yok ve asla yardımcı olmuyorlar. Sürekli bu hattan yardımcı olamayız, mobil uygulamadan bakın diyorlar ama Vodafone'a daha yeni geçtim, yani SIM kart bugün elime ulaştı ve hat aktifleşmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim Vodafone'daki tarifemde hotspot hem hız olarak hem de veri kotası olarak toplam GB hakkımla sınırlı. Tarifemin adı redli müşteri Ultra 25 hala mevcut mudur bilmiyorum. Vodafone'u arayıp teyit edebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben de tam bunu arıyordmum, teşekkürler hocam.

329 TL'ye sınırsız paketi var ancak 5 Mbps ile sınırlı. Yine de kullanırım derseniz de üstteki arkadaşın attığı videodaki adımları uygulayıp 15 GB sınırını aşabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Başlığa aşık oldum, şaka bir yana işe yarayacaktır.

Geri
Yukarı