Sınırsız Xbox Game Pass almak güvenli mi?

2099 yılına kadar olması imkansız gibi bir şey. Zamanında Microsoft'a sordum, hatta konusunu da açtım burada. Kendi güvenliğiniz için tavsiye etmiyoruz fakat kullanmanızda bir sıkıntı yok demişlerdi bana. Ben yine de olumlu bakmıyorum bu tarz hesaplara. Game Pass zaten pahalı değil. Microsoft'a direkt para akışı olmadıkça bu sistemin ülkemizde pahalanması işten bile değil. O yüzden imkanınız varsa rica ediyorum normal Game Pass almaya çalışın.

Game Pass en çok 3 yıllık alınabiliyor. Yani 2099 olamaz, o imkansız. Ama mesela 700-800 TL'ye toplu olarak 3 yıllık alıp, sonrasında 50 TL'ye 200 kişiye aynı hesabı satarsanız, 10.000 TL kazanmış olursunuz. Bu sebeple bu kadar ucuza satıyorlar.

Bu noktada önemli şeyler:
1. Game Pass oyunlarını oynayabilirsiniz, aynı hesapta 1 milyon kişi bile olsa fark etmez.
2. EA Play oyunlarını oynayamazsınız. 2 kişi bile aynı anda kullanamıyor EA Play'i.
3. Kaç ay süreceğinin en ufak garantisi yok. Hesap kapanır, şifresi değiştirilir vs sorun yaşayabilirsiniz.

Tabii ki Game Pass PC bile şu an 30 TL. 50 TL dediğiniz şey 2 aylık üyelikten az. Aldınız, 3 ay sonra kapandı, zararda olmuyorsunuz teknik olarak.

Game Pass en çok 3 yıllık alınabiliyor. Yani 2099 olamaz, o imkansız. Ama mesela 700-800 TL'ye toplu olarak 3 yıllık alıp, sonrasında 50 TL'ye 200 kişiye aynı hesabı satarsanız, 10.000 TL kazanmış olursunuz. Bu sebeple bu kadar ucuza satıyorlar.

Bu noktada önemli şeyler:
1. Game Pass oyunlarını oynayabilirsiniz, aynı hesapta 1 milyon kişi bile olsa fark etmez.
2. EA Play oyunlarını oynayamazsınız. 2 kişi bile aynı anda kullanamıyor EA Play'i.
3. kaç ay süreceğinin en ufak garantisi yok. Hesap kapanır, şifresi değiştirilir vs sorun yaşayabilirsiniz.

Tabii ki Game Pass PC bile şu an 30 TL. 50 TL dediğiniz şey 2 aylık üyelikten az. Aldınız, 3 ay sonra kapandı, zararda olmuyorsunuz teknik olarak.

Aldıktan bir hafta sonra bile kapanabilir yani şifresi değişebilir falan 50 TL elinde patlamış olur onun yerine çok oynamak istiyorsa her ay harçlığından bir kısmını ayırıp alabilir. Zaten aşırı ucuz bir şey. Böyle saçma sınırsız gibi şeylere para vermeye gerek yok şahsen.

Sınırsız hesap satanları biraz inceledim çok fazla şikayet var.

Dolandırılırsınız dikkat edin derim ben, zaten ucuz bir sistem daha ne kadar ucuz olması lazım? :D En kötü gidin kod falan alın.

Son düzenleme:
Sınırsız hesap satanları biraz inceledim çok fazla şikayet var.

Dolandırılırsınız dikkat edin derim ben zaten ucuz bir sistem daha ne kadar ucuz olması lazım? :D en kötü gidin kod falan alın.

Hocam 20 liraya kod olarak 2 ay da satılıyor hepsi riskli midir?

Olay şöyle değil mi bir hesaba gamepass alıyolar herkese veriyorlar. Fakat herkesin oynamasında bir sıkıntı olmuyor. Bu arada acayip mantıklı bir şey yorumlara bakın çoğu olumlu ise alın. Arkadaşımda da var.

Hocam 20 liraya kod olarak 2 ay da satılıyor hepsi riskli midir?

Hocam ben 2 aylık kod aldım. Sonra sistemi beğendiğim için 3 yıllık aboneliği çaktım direk.

1 oyun parası veriyorsun. 3 yıl kullanıyorsun. zam gelirse bir daha alamam diye 3 yıllık aldım gitti. PS aboneleri de ucuz olduğu için 4-5 yıllık falan alıyordu. Şuan da bunlara zam gelirse başka oyun imkanımız kalmıyor.

Dead space 1 için yapılan remake 999TL şaka gibi..

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı