Sinnerclown Prototype yamasında virüs mü var?

Clemandtime

Decapat
Makaleler
1
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Öncelikle selam, bugün Prototype Türkçe yamasını yükledim kurulumu falan yaptım kurulumda çok değişikti bir tane BAT dosyası falan var onu açıyordunuz falan sonra yama çalışmadı keylogger mı var pek güvenemedim açıkçası. Yardımcı olursanız sevinirim iyi günler :)

@sinnerclown kendinizden bahsedin. ;D

@Clemandtime benim 1-2 yama indirmişliğim oldu sorun yaşamadım.
Hocam ben pek güvenemedim çünkü daha önce hiç böyle bir bat dosyasıyla Türkçe yama kurmuşluğum olmadı

Dostlar Kaspersky'la dosyaları taratmıştım dosyalarda bir şey çıkmamıştı ama Kaspersky bütün virüsleri göremiyor diye biliyorum.

Son düzenleme:
Hocam ben pek güvenemedim çünkü daha önce hiç böyle bir bat dosyasıyla Türkçe yama kurmuşluğum olmadı

Dostlar Kaspersky'la dosyaları taratmıştım dosyalarda bir şey çıkmamıştı ama Kaspersky bütün virüsleri göremiyor diye biliyorum.
Kurma dostum için rahat etmiyorsa.Her tercih bir özgürlüktür.

Biz bunlara cevap vermekten yıldık.Site belli discord belli kaç tane konu başlığı var binlerce indirme var.Neyse sen indirme , bide nickini de bahşette banliyim bütün problemin çözülsün 😉

Biz bunlara cevap vermekten yıldık.Site belli discord belli kaç tane konu başlığı var binlerce indirme var.Neyse sen indirme , bide nickini de bahşette banliyim bütün problemin çözülsün 😉
Yamanızla işim olmaz zaten Discord sunucunuzla hiç olmaz.Eski çöplük discordunuz düzeltildi mi bari? Milletin günlerce link, şifre beklediği sunucunuz düzeltildiyse ilerleme vardır elbet.

Adam akıllı cevap niye vermiyorsunuz ? Ben nazikçe sordum siz ise çok sertçe konuştunuz ve baktıklarıma göre translate yama yapıyormuşsunuz ingilizce bilmeyen birisinin türkçe yama yapması komik 😃 burada nickim Panzer999 dilediğini yap istersen banlayabilirsin bile sizin çöplüğünüzde durmak istemem. İyi günler dilerim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı