Sinotrans Makzume Lojistik nedir?

Davayi kazanirsan avukat ve dava masraflarini karsi taraf oder ama manevi olarak ne kadar tazminat alirsin bilmem.ben cimere sikayet ettim.merak eden varsa ofisleri yeni havaalani kargo alaninda.ben ofise gittim siz urunu dusuk gostermissiniz dediler.mumkun degil fatira 100 dolar fatiramu gosterin dedim.faturami goaterdiker fatura 100 dilar.yanlislik olmus dediler.tabiki yanlislik yok bilerek boyle yapiyorlar.kargo mudurne sikayet ettim.urunu saldilar ama sinotrans elden alamassin dedi.ptt ile sana yolliycaz dediler. 1 ay bekliceksin dediler.bekliyorum.yollamazlarsa maddi manevi dava acicam

Bu firmanin calisma sekli boyle. Yasal olmayan paralar talep ediyorlar

Beni delirttiler ben maddi manevi dava acicam.varsa katilan ortak acalim

Davayi kazanirsan avukat ve dava masraflarini karsi taraf oder ama manevi olarak ne kadar tazminat alirsin bilmem.ben cimere sikayet ettim.merak eden varsa ofisleri yeni havaalani kargo alaninda.ben ofise gittim siz urunu dusuk gostermissiniz dediler.mumkun degil fatira 100 dolar fatiramu gosterin dedim.faturami goaterdiker fatura 100 dilar.yanlislik olmus dediler.tabiki yanlislik yok bilerek boyle yapiyorlar.kargo mudurne sikayet ettim.urunu saldilar ama sinotrans elden alamassin dedi.ptt ile sana yolliycaz dediler. 1 ay bekliceksin dediler.bekliyorum.yollamazlarsa maddi manevi dava acicam

Bu firmanin calisma sekli boyle. Yasal olmayan paralar talep ediyorlar

Beni delirttiler ben maddi manevi dava acicam.varsa katilan ortak acalim
Mrb.Aynı sorun benim de başımda.Bu belirtilen Kubra Gol veya belirtilen kişilere nasıl ulaşacağız.Bir irtibat numarası varmı acaba.

Kredi kartı harcama itirazı ile paramı geri aldım. 3 ürün için topluca ödeme yapmıştım, 1i gelmemişti, şimdi kalan 2sinin parası da iade edilmiş durumda, onları nasıl ödeyeceğim, onu araştırmam lazım:)
Kredi kartı harcama itirazı ile paramı geri aldım. 3 ürün için topluca ödeme yapmıştım, 1i gelmemişti, şimdi kalan 2sinin parası da iade edilmiş durumda, onları nasıl ödeyeceğim, onu araştırmam lazım:)

BU Ş.LER 12 BİN DEĞERİNDE ÜRÜNLERİME RL KOYDULAR VE ÜRÜNLERİM AYRI PAKETLERDE KİŞİSEL EŞYAM VE PAKET BAŞI OLARAK 50 EURO ALTINDA DEĞERDEDİR.

RİCA ETSEM NUMARAMDAN BANA ULAŞABİLİRMİSİNİZ

BEŞ,ÜÇ,ÜÇ,İKİYÜZ,ELLİ,YEDİ,ÜÇBİN,YEDİ

Ben de adresleri ve telefonlari var.zorla aliriz urunleri yeterki isteyin burdan mesaj atin
Depolarının herkese açık bir adreste olacağını sanmıyorum. Sonuçta adamlar mafya misali ürünlerin üstüne yatma mekanizması kurmuşlar; adamların "ticaret" dedikleri şey üçkâğıtçılık. Öyle birkaç kişi gidip de Polat Alemdar misali "Çöktüğünüz mallarımızı bize verin lan şerefsizler!" diye mekân basabileceğinizi zannetmiyorum. Sonra bir araba dayak yemeyin.

Samsung Galaxy Buds kulaklığın şarj kutusu kaybolduğu için Aliexpressten sipariş etmek zorunda kalmıştım. Böyle bir mesaj aldım Sinotrans Makzume Lojistik tarafından. Google'da aratınca da bayağı bir şikayet çıktı. Kimdir bunlar? Güvenilir midir, ürünüm elime ulaşır mı? Bilgisi olan var mı?

Eki Görüntüle 1620776
hocam merhabalar banada bu numaradan bir mesaj geldi isim soyisim istediler vermedim AliExspress ile iletişime geçtim sorun yok dendi dolandırıcımı bunlar

Geri
Yukarı