Sinüzit ameliyatı

Özelde olmana gerek yok devlet güvencesi var işin içinde bence hala kararsızsan bir düşün ameliyat yerine tuzlu su veya deniz gibi? Bende ameliyata girecektim son anda caydım tuzlu su temizliyor hep. Denize girmeyi dene fısfıs veriyorlar onu kullan.
Hocam benimki ilerledi sanırım neredeyse her gün başım ağrıyor. Bir de çok saçma ama ağzımda kötü koku yapıyor. Sanırım boğazımdan aşağıya bir sıvı iniyormuş kokuyu o yapıyormuş.

Eğer özelde yaptırmayı düşünürseniz bu hocanın ününü baya duymuştum, tavsiye ederim. Yeri Ankara'da galiba. Tabii, fiyat falan nasıl olur ne biter bilemiyorum. Muhtemelen önce muayene edip, tomografi çekilmesini isteyecek, sonrasında da karar verilecek.

Hocam benimki ilerledi sanırım neredeyse her gün başım ağrıyor. Bir de çok saçma ama ağzımda kötü koku yapıyor. Sanırım boğazımdan aşağıya bir sıvı iniyormuş kokuyu o yapıyormuş.

Geçmiş olsun sizin durum biraz büyük gibi İstanbul'da iseniz özel RAMİ hastanesinde dr. Aytekin parmağa gidebilirsiniz.
(Not: Kendisine 2-3 kez gittim çok komik bir insan sizi düzgün tedavi etmesini geçtim dozu abartmayacak şekilde hastalarını hep güldürüyor onun odasından genelde gülümsemeden çıkan olmuyor hem tedavileri olumlu sonuç veriyor kesinlikle öneririrm)

Yeni konular

Geri
Yukarı