Sinüzit nasıl geçer?

Başım deli gibi ağrıyor ve artık dayanamıyorum. Doktora gittim hap vesaire yazdı ancak şimdi nasıl idare edeceğim? Tavsiyeleriniz var mı?

Banyodan ciktiktan sonra saclarini her seferinde iyice kurutmayi unutma. Sinuzitin en buyuk sbebi banyo sonrasi saclari islak birakmaktir. Antibiyotiklerle iyilestirirler merak etme.

Tuzlu su çekmek ve odaya 1 kavanoz ağzı açık su bırakmak gerekli iltihabın atılmasını sağlıyor ve nemi arttırıyor. Su petek üstüne koyulursa daha iyi olur. Sizi Antalya tatiline beklerim. :)

Başım deli gibi ağrıyor ve artık dayanamıyorum. Doktora gittim hap vesaire yazdı ancak şimdi nasıl idare edeceğim? Tavsiyeleriniz var mı?
Kesinlikle banyodan sonra saçlarını kurut ve devamlı şapka tak akşamları yattığında evin içi soğuksa şapkayı tak yat ve devamlı burnunu suyla gargara yap elinle sakın karıştırma. Soğuktan korumaya çalış zaten yatsan o ağrısı geçer uysan yani ben uyduğumda geçiyor. İşte ağır maya başladığında u yayabilirsen uy.

Hocam şehrinizde üniversitenin spor salonunda havuz varsa veya böyle başka yazılabileceğiniz bir havuz varsa gidebilirsiniz basınçtan sinüsler temizleniyor diye biliyorum 2 metre dalar çıkarsınız.

Geri
Yukarı