Çözüldü Sipay havale edilen para hesaba gelmedi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Zerolite

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, Sipay hesabıma para havale ettim ama hesaba geçmedi ne yapmam gerekiyor? Normalde garanti ile havale yapardım direkt geçerdi ama bu sefer ziraat ile yaptım 15 dakika oldu geçmedi. Canlı desteğe bağlanmayı da bulamadım mail attım.

Çözüm
İyi günler. Aynı sorun benim de başıma geldi ve müşteri hizmetlerini aradığımda hesabı yükseltmeden artık para yüklenemediğini belirtti. Hesabı uygulama içinden T.C. kimlik ve yüzünüz ile yükselttikten sonra [email protected] adresine dekontunuzun mailini atıp paranızın askıda kaldığını açıklayın. Birkaç saat içinde paranız hesabınıza gelecektir. Eğer hesabınızı yükseltmek istemezseniz de yine aynı adrese mail atıp paranızın iade edilmesini isteyebilirsiniz. İçiniz rahat etmezse müşteri hizmetlerini 0(216) 706 22 66 numarasından arayıp bilgi alabilirsiniz, büyük ihtimalle benim size dediklerimin aynısını söyleyecektir.
İyi günler. Aynı sorun benim de başıma geldi ve müşteri hizmetlerini aradığımda hesabı yükseltmeden artık para yüklenemediğini belirtti. Hesabı uygulama içinden T.C. kimlik ve yüzünüz ile yükselttikten sonra [email protected] adresine dekontunuzun mailini atıp paranızın askıda kaldığını açıklayın. Birkaç saat içinde paranız hesabınıza gelecektir. Eğer hesabınızı yükseltmek istemezseniz de yine aynı adrese mail atıp paranızın iade edilmesini isteyebilirsiniz. İçiniz rahat etmezse müşteri hizmetlerini 0(216) 706 22 66 numarasından arayıp bilgi alabilirsiniz, büyük ihtimalle benim size dediklerimin aynısını söyleyecektir.

Çözüm
İyi günler. Aynı sorun benim de başıma geldi ve müşteri hizmetlerini aradığımda hesabı yükseltmeden artık para yüklenemediğini belirtti. Hesabı uygulama içinden T.C. Kimlik ve yüzünüz ile yükselttikten sonra [email protected] adresine dekontunuzun mailini atıp paranızın askıda kaldığını açıklayın. Birkaç saat içinde paranız hesabınıza gelecektir. Eğer hesabınızı yükseltmek istemezseniz de yine aynı adrese mail atıp paranızın iade edilmesini isteyebilirsiniz. İçiniz rahat etmezse müşteri hizmetlerini 0(216) 706 22 66 numarasından arayıp bilgi alabilirsiniz, büyük ihtimalle benim size dediklerimin aynısını söyleyecektir.
Az önce yükselttim yine geçmedi hesabıma mail atmam mı gerekiyor? Aşırı saçmalık hiçbir bilgi vermeden direkt para çöpe gidiyor.

Az önce yükselttim yine geçmedi hesabıma mail atmam mı gerekiyor? Aşırı saçmalık hiçbir bilgi vermeden direkt para çöpe gidiyor.
Dediğim adrese mail atmadan paranız hesabınıza gelmez hocam. Verdiğim mail adresine dekontunuz ile beraber paranızın askıda kaldığının bilgisini veren bir mail atın. Benim param pazar günü olmasına rağmen mail attıktan 2 saat sonra hesabıma gelmişti.

Dediğim adrese mail atmadan paranız hesabınıza gelmez hocam. Verdiğim mail adresine dekontunuz ile beraber paranızın askıda kaldığının bilgisini veren bir mail atın. Benim param pazar günü olmasına rağmen mail attıktan 2 saat sonra hesabıma gelmişti.
Müşteri hizmetlerine attığım mailin aynısını oraya da attım hocam, dekontu da ekledim bakalım dönüş ne olacak.

Müşteri hizmetlerine attığım mailin aynısını oraya da attım hocam, dekontu da ekledim bakalım dönüş ne olacak.
Sorununuz kısa süre içinde çözülür hocam, endişelenmeyin. Dönüş olduktan sonra konuya da mutlaka durumunuzu yazın.

Geri
Yukarı