Şirket gerektirmeyen e-ticaret siteleri nelerdir?

pcdev3090

Decapat
Daha fazla  
18 yaş altıyım. Şirket, vergi pek uğraşmak istemiyorum. Vergilendirme işlemini satış yaptığım, yerin kendisi halleden ve benim şirket açmama gerek olmayan bir e-ticaret sitesi var mıdır?

Neden cevap vermedin
Kusura bakmayın iş güç çalışıyorum. Foruma müsait olduğumda bakabiliyorum.
18 yaş altıyım. Şirket, vergi pek uğraşmak istemiyorum. Vergilendirme işlemini satış yaptığım, yerin kendisi halleden ve benim şirket açmama gerek olmayan bir e-ticaret sitesi var mıdır?
Bir sıralar Tisho şu sitenin kendin yap bölümünden kendi tasarımlarını üretip satabiliyordun. Site hala aktif iyice kurcalayıp öğrenebilirsin.

Kusura bakmayın iş güç çalışıyorum. Foruma müsait olduğumda bakabiliyorum.

Bir sıralar Tisho şu sitenin kendin yap bölümünden kendi tasarımlarını üretip satabiliyordun. Site hala aktif iyice kurcalayıp öğrenebilirsin.

Bu site senin yerine kazandığın vergiyi ödeyebiliyor mu?
Ki yine bilmediğim bir konu ama senin kazandığın paranın vergisini başka birisi ödeyebiliyor mu?

Bu site senin yerine kazandığın vergiyi ödeyebiliyor mu?
Ki yine bilmediğim bir konu ama senin kazandığın paranın vergisini başka birisi ödeyebiliyor mu?
Hocam bu siteyi arabulucu gibi düşünebilirsin. Senin ticaretini kolaylaştırıyor. Ürünün alıcıya paranın sana geçmesini en iyi şekle getiriyor ve yaptığın satışın kârından pay alıyor. Böylece ayriyeten bir yerlere vergi vs. ödeme derdine düşmüyorsun.

Bu vergi işleri çok tehlikeli işler iyice araştırılması lazım. Sonra Dora Özsoy gibi büyük bir ceza yemiyesin.

Yeni konular

Geri
Yukarı