Şişme bot tavsiyesi

Güncellemek isterim, gittigidiyor'da kargo dahil 220 TL'ye bulmuştum, 10 TL indirim vardı, 210 TL'ye geldi gayet güzel bir ürün, 2 kişi rahat sığıyor, hele tek kişi binerse çok daha rahat oluyor, internette gördüğüm kadar küçük değilmiş, yalnız 3 kişi zor biniliyor, 3 kişi binilirse kürek çekilmez hale geliyor, kürekler de o kadar kaliteli değil ama idare eder düzeyde, sonuçta " MADE IN CHINA "
Ürün'e puanım: 8,3 / 10

Hayırlı olsun. Made in China olmayan şey mi var sanki. Kürekleri 1-2 yetişkin için açılmak, uzun süre gezmek için iyi. 3 kişi ancak 12-13 yaşındaki zayıf çocuklar biner sığ alanda eğlencesine. Yanında yama zımbırtısı verdiler mi bilmiyorum ama uzun süre kullanırsınız o botu, bir kaç kere delinse bile güzel bir yamayla sıfır gibi oluyor.

Hayırlı olsun. Made in China olmayan şey mi var sanki. Kürekleri 1-2 yetişkin için açılmak, uzun süre gezmek için iyi. 3 kişi ancak 12-13 yaşındaki zayıf çocuklar biner sığ alanda eğlencesine. Yanında yama zımbırtısı verdiler mi bilmiyorum ama uzun süre kullanırsınız o botu, bir kaç kere delinse bile güzel bir yamayla sıfır gibi oluyor.
Çinli nasıl sığdırmışsa şişirdikten sonra havasını tamamen aldım bir türlü sığmıyor kutuya, zar zor sığdırdım, küreği pompasını da ayrı kutuya koydum. 3 kişi olarak çocuklar binebilir rahatça, 2 kişi çok rahat binebiliyoruz, orta da boş yer bile kalıyor, döner falan bile yenilir 😁 Yama vermediler, paket içeriğinde de zaten yoktu.

Yeni konular

Geri
Yukarı