2500 TL Bot Tavsiyesi

CAT (Caterpillar) ve Harley Davidson markalarının deri botları gayet iyi. 2500 TL değiller gerçi ama zaten o bütçedeki markaları bilmem.

Harley de ayrı bir taş. Konfor olarak çok iyi olmasa, karda buzda deli gibi kaydırsa da sağlamlıkta üzerlerine yok.

Bende Harley Riddick ve Colmar var konfor olarak pek memnun olmasam da kalite olarak çok memnunum. Ancak Vaneda V-Clutch ve Dry-Tex modellerini de çok beğeniyorum. İki botum olmasa bu ikisinden birini muhakkak alırdım.

Columbia botlara bakabilirsin. Klasik botunu kullansam da Timberland beni hiç üzmedi. Hatta ilk aldığım Timberland'in 6-7 senede ağzı yüzü yamulsa da ne yırtılma, ne açılma ne de su alma gibi sorunlar çıkardı. Gerçekten çok dayanıklı üretiyorlar. Aynı modelin yenisini 3 yıldır kullanıyorum o da ilk günkü gibi devam ediyor.

Dağ tipi olanların da üzeceğini sanmam, malzeme kalitesi ve dikişlerde dikkatliler.

CAT (Caterpillar) ve Harley Davidson markalarının deri botları gayet iyi. 2500 TL değiller gerçi ama zaten o bütçedeki markaları bilmem.

Harley de ayrı bir taş. Konfor olarak çok iyi olmasa, karda buzda deli gibi kaydırsa da sağlamlıkta üzerlerine yok.

Bende Harley Riddick ve Colmar var konfor olarak pek memnun olmasam da kalite olarak çok memnunum. Ancak Vaneda V-Clutch ve Dry-Tex modellerini de çok beğeniyorum. İki botum olmasa bu ikisinden birini muhakkak alırdım.
Çok teşekkür ederim, hepsine bakacağım. Kararımı verince güncellerim mesajı :D .

Bunlar arasında kaldım. Yarın olsun, bir daha bakıp birine karar verdikten sonra sipariş edeceğim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı