Sistem 15-20 saniye çalıştıktan sonra reset atıyor

lucky99

Hectopat
Yer
Türkmenistan
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
XFX RX570 8GB
Xeon E3 1220 V2
H61MA-D2V
HyperX 8GB DDR3 1600 MHz
1ST Player 600W
Dün Windows'un kurulu olduğu diskte kilitleme sorunu olduğu için format atmaya karar verdim. Diğer disklerin kablosunu çıkardım ve format belleği hazırladım. Belleği taktım, çalıştırdım ama 15-20 saniyede reset atıyor ve görüntü gelmiyor. Denediğim yollar bataryayı çıkarıp takmak, RAM'i çıkarıp takmak ve uzay montaj. Sadece ekran kartındaki diğer BIOS'a aldığımda 2-3 saniyeliğine "UEFI BIOS" ekranı gelip tekrar reset atıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün Windows'un kurulu olduğu diskte kilitleme sorunu olduğu için format atmaya karar verdim. Diğer disklerin kablosunu çıkardım ve format belleği hazırladım. Belleği taktım, çalıştırdım ama 15-20 saniyede reset atıyor ve görüntü gelmiyor. Denediğim yollar bataryayı çıkarıp takmak, RAM'i çıkarıp takmak ve uzay montaj. Sadece ekran kartındaki diğer BIOS'a aldığımda 2-3 saniyeliğine "UEFI BIOS" ekranı gelip tekrar reset atıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Pilin çok eskiyse yeni bir pil tak şayet aşırı ısınma oluyorsa ısı çıkış yuvasını temizleme için kontrol et tıkanma olabilir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı