Sistem 5 saniyeliğine açılıp görüntü vermeden kapanıyor

ZARgart

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar masaüstü PC 5 saniye çalışıp görüntü gelmeden kapanıyor. Ben de çözüm bulamayınca, bilgisayarcıya goturdum 1 saat once. Bana kaça patlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar masaüstü PC 5 saniye çalışıp görüntü gelmeden kapanıyor. Ben de çözüm bulamayınca, bilgisayarcıya goturdum 1 saat once. Bana kaça patlar?

Statik elektriklenme olmuş olabilir.
Bilgisayarının tüm fişlerini çek 5 dakika bekle daha sonra güç düğmesine 10 saniye basılı tut bu işlemi 2 kez tekrarla.
Benim başıma çok geldi hep de bu yöntemle çözdüm.

Anakartta sorun olabilir hocam

2 aydır ne varsa yaptım bilgisiuyarsızlık benı bıtırdı en son yapıcak bırsey bulamayıp bilgisiyarcıya goturdumbenim sorum kaç tlye maal olur

Tamircinin niyetinde PSU değişimi varsa pahalıya patlar.

Sadece bir örnek verdim.
Bilgisayar sistemini bilmiyorum fakat 2. el takar ise 500 ile 2bin ve üstü fiyatlar çıkar.
sistemim intel core quad q8200 2x2 4 ram ati radeon x1650 anakaart gıgabayte ga ep43 s3l powerimde 300 wat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…