Çözüldü Sistem açıldığı gibi site açılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

hurafeistans829

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarım açılınca karşıma bu görsel çıktı bu site nedir? Normal bir şey yani Windows'un uygulama reklamı mı yoksa aldatıcı bir virüs mü? Ne yapmalıyım?
IMG_20210528_221818.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Yukarıdaki uygulamayla reklam zararlılarını temizledikten sonra antivirüs yazılımıyla tarama yapmanızı öneririm. Ek olarak kullanmıyorsanız aktif olarak bir antivirüs yazılımı kullanın.
Adw Cleaner ile Malwarebytes programının farkı nedir? Eskiden Malwarebytes kullanıyordum ve çoğu virüsü temizliyordu.
Reklam virüsü bulaşmış, AdwCleaner ile tarama yapın.
Dediğiniz programı çalıştırdım çalışmadan önce cmd açıp kapandı bu bu programla bir alakası var mı? Çünkü daha önce de ara sıra cmd açılıp kapanıyordu yoksa aynı anda bir tesadüf mü oldu? Şuanda temizledi reklamları.

Son düzenleme:
Adw Cleaner ile Malwarebytes programının farkı nedir? Eskiden Malwarebytes kullanıyordum ve çoğu virüsü temizliyordu.
AdwCleaner, reklam zararlılarını ve potansiyel olarak istenmeyen programları temizlemek için özel olarak hazırlanmış bir uygulamadır. Malwarebytes ise her türlü zararlıyı tespit etmek için hazırlanmış bir anti-malware uygulamasıdır.

AdwCleaner, reklam zararlılarını ve potansiyel olarak istenmeyen programları temizlemek için özel olarak hazırlanmış bir uygulamadır. Malwarebytes ise her türlü zararlıyı tespit etmek için hazırlanmış bir anti-malware uygulamasıdır.
AdwCleaner yeterli oldu daha sonra Malwarebytes ile virüs taraması yaptım sistemde bir sorun kalmadı teşekkürler.

Geri
Yukarı