Bilgisayar açıldığı gibi chrome açılıyor

kansavkaplan

Hectopat
Merhaba

Bilgisayar açılınca chrome bir sayfaya bağlanıyor | Technopat Sosyal

Bu konudaki problemin aynısını yaşıyorum. Fakat konu kilitli olduğu için oraya yazamadım problemimi.
Bilgisayar açıldığı gibi chrome açılıyor denemediğim şey kalmadı, ama bir türlü silemedim her ne sorun varsa.

Üstte verdiğim konuda @Murat5038 bir sistem taraması sonucu istemiş ve silinmesi gerekli dosyaları belirtmiş.
Bende aynı taramayı yaptım ve sonuçları aşağıdaki linkte mevcut. Bana da yardımcı olursanız sevinirim.

GetSystemInfo Parser 2.96

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütün tarayıcıların kısayollarına gir özelliklerden Hedef kısmının sonunda chrome.exe Get Behind the Shield!
Burada ki Https'den sonra ne varsa sil ve kaydet. Yani bu şekilde olacak (siyah olan yerler):
-(Yanlış) chrome.exe Get Behind the Shield!
*(Doğru) chrome.exe
________
Ardından denetim masasından altta yazdıklarımı kaldır:

Yet Another Cleaner!
IObit Uninstaller
Hotspot Shield 3.37
_______
Twitch God 2014 Normal and NoQuality Edition\Twitch God 2014 (Free Edition)\Files
C:\Program Files (x86)\iSafe\
Bu programları da kaldır.
________
Bu klasörlerin içindekileri de silin:
C:\Users\kanşav\AppData\Local\Temp\
C:\Windows\Temp

@Murat5038 Hedef dosyaları değiştirdim, söylediğiniz programları ve temp klasörlerini de sildim ardından yeniden başlattım bilgisayarı, sorun aynı şekilde devam ediyor.

@Murat5038 Hedef dosyaları değiştirdim, söylediğiniz programları ve temp klasörlerini de sildim ardından yeniden başlattım bilgisayarı, sorun aynı şekilde devam ediyor.
Hedef kısayolunun sadece verdğim yeri silecektiniz kısayolları tekrar kontrol edin. Düzelmez ise Teamwiever kurun ve id şifre gönderin.

O kadar bilgisayar bilgim var, hedefleri doğru şekilde düzelttim. Teamviewer bilgisayarımda mevcut fakat şuan mobilim, eve gittiğim zaman dize ulaşırım.

@Murat5038 Teamviewer id:657 605 990
şifre: c62fr3

Win7'ye göre:
Başlat çalıştır'a Run at startup yazın. Üstteki startup'a tıklatın.
Gelen sayfada; HKCU/Run ve HKLM/Run başlıklarını kontrol edin. Gördüğünüz Chrome işaretini ilgili kutucuktan kaldırın.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı