Sistem açılırken Windows Bellek Tanımlama Aracına giriyor

Barış Maran

Centipat
Daha fazla  
Ekran kartım yandı galiba. Yeşil yeşil pixeller geliyordu. Kulaklığa cızırtı sesi falan anakarta taktım böyle diyor yardımcı olur musunuz? Çok önemli işlerim var yapamıyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_20220707_225707.jpg
    IMG_20220707_225707.jpg
    62,3 KB · Görüntüleme: 16
  • IMG_20220707_224652.jpg
    IMG_20220707_224652.jpg
    131,8 KB · Görüntüleme: 27
@Heilsh internet çağında bilmemek daha doğrusu öğrenmemeye çalışmak aptallıktan başka bir şey değildir. Günümüzde ki "bilgisayarcı" tayfayı hesaba katarsak büyük ihtimalle bir kaç eksik komponent ve cebinizden çıkan bir kaç yüz lira ile döneceksiniz evinize. Şimdi sakin olun. Çünkü şüphelendiğimiz parçalar RAM ve ekran kartı. Bu parçalara şiddet uygulamadıkça bir şey olmayacaktır. Dediklerimi cevaplar mısın @Barış Maran ?

@Heilsh internet çağında bilmemek daha doğrusu öğrenmemeye çalışmak aptallıktan başka bir şey değildir. Günümüzde ki "bilgisayarcı" tayfayı hesaba katarsak büyük ihtimalle bir kaç eksik komponent ve cebinizden çıkan bir kaç yüz lira ile döneceksiniz evinize. Şimdi sakin olun. Çünkü şüphelendiğimiz parçalar RAM ve ekran kartı. Bu parçalara şiddet uygulamadıkça bir şey olmayacaktır. Dediklerimi cevaplar mısın @Barış Maran ?
yaptım taktım galiba [

Sistem tarihi eser büyük ihtimalle. Eğer yeni bir sistem alabilecek iseniz hiç uğraşmayın. Eğer almanız mümkün değil ise devam edelim. İşlemciniz neydi?

Yeni konular

Geri
Yukarı