Sistem almak için beklenmeli mi?

Trascendentium

Hectopat
Yer
Dünya
Daha fazla  
Meslek
İnsan
İndirimli daha iyi kasalar çıkar mı yoksa aldın, aldın mı? Oyun ve tasarım, render için kullanacağım. Bütçem 12-15 bin arası ama ne kadar az, o kadar iyi tabii ki. PSU, anakart ve diğer bileşenlerin iyi olmasına önem gösteriyorum. Windows 11 kurmayı planlıyorum. Bilgisayarla uğraşmak isteyen, çok bakım yapan, parçalarla uğraşan, test vs. yapan biri değilim. Kafamın rahat etmesini, sorun çıkarmamasını istiyorum. Bu bağlamda sistem önerilerinize açığım.

Beklemeyin hocam fiyatlar iyice artacak.
Yılbaşında yine zam yapıp "Zamları Allah yaptı!" diyecekler. Şimdi al.
Asgari ücret zammı gelmeden aldın aldın.
Artık hiçbir şeyi beklemeyin. Bekledikçe her zaman daha kötü olur bu ekonomide. Alın yoksa daha sonra bindirim fiyatıyla alırsınız. Şimdi olan indirimlere bakın derim.
Peki kasa öneriniz var mı?

İndirimli daha iyi kasalar çıkar mı yoksa aldın, aldın mı? Oyun ve tasarım, render için kullanacağım. Bütçem 12-15 bin arası ama ne kadar az, o kadar iyi tabii ki. PSU, anakart ve diğer bileşenlerin iyi olmasına önem gösteriyorum. Windows 11 kurmayı planlıyorum. Bilgisayarla uğraşmak isteyen, çok bakım yapan, parçalarla uğraşan, test vs. yapan biri değilim. Kafamın rahat etmesini, sorun çıkarmamasını istiyorum. Bu bağlamda sistem önerilerinize açığım.
"Dolar 1 TL olmuş PC alınmaz bu zamanda." sözü size her şeyi açıklar diye tahmin ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı