Sistem Boot ederken Acer logosunu hemen geçiyor

linuxzen

Hectopat
Makaleler
1
Yer
izmit
Daha fazla  
Bilgisayar açılırken Acer yazısında beklemesi gerekiyor ama benim bilgisayarda Acer yazısı geliyor, salisede geri gidiyor, siyah ekran geliyor. Sol üstte "_" işareti geliyor, sonra Windows açılma simgesi geliyor.

Boot'a falan girmek çok zor, otomatik onarma falan Acer yazısının altında kalmalı ama Windows işaretinin altında diğer işletim sistemlerinde de aynı.

Nasıl düzeltebilirim? Bilgisayarın açılış hızını arttırdı ama gıcık oldum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilgisayar açılırken Acer yazısında beklemesi gerekiyor ama benim bilgisayarda Acer yazısı geliyor, salisede geri gidiyor, siyah ekran geliyor. Sol üstte "_" işareti geliyor, sonra Windows açılma simgesi geliyor.

Boot'a falan girmek çok zor, otomatik onarma falan Acer yazısının altında kalmalı ama Windows işaretinin altında diğer işletim sistemlerinde de aynı.

Nasıl düzeltebilirim? Bilgisayarın açılış hızını arttırdı ama gıcık oldum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Öncelikle iyi günler.
(BIOS'a açılışta erişemiyorsanız bunu yapın. Erişiminiz varsa direkt 2. aşamayı uygulayın.)
1- Windows'u başlatın ve masaüstüne gelin. Ardından sol taraftaki açma kapama tuşlarının olduğu kısmı açın. SHIFT tuşuna basın ve elinizi çekmeyin. Yeniden başlat butonuna tıklayın. Oradan BIOS'a geçin.
2- BIOS üzerinden FAST BOOT seçeneğini kapatın ve kaydedin. İyi forumlar.

Geri
Yukarı