Sistem boşta %80 RAM kullanıyor

Daha fazla  
Bilgisayarım kendi kendine RAM kullanmakta ve oyunlar acayip fazla kasıyor. Hatta NVIDIA denetim masasında o oyuna mükemmel dediği halde kasıyor. Örnek: PUBG Lite önceden 60 FPS veriyordu şimdi 10 FPS.
En son format attığımda böyle bir sorun yoktu rahat akıyordu PC ama son zamanlarda acayip kasmaya başladığında görev yöneticisine baktım tepkim: %80 bellek kulanımı. Halbuki oyun falan açık değil. Nadir olarak %50 yede düşüyor, ne yapmalıyım?
ram.png

Sistemim:
Ek Açıklama 2020-01-01 162647.png

Bilgisayarım kendi kendine RAM kullanmakta ve oyunlar acayip fazla kasıyor. Hatta NVIDIA denetim masasında o oyuna mükemmel dediği halde kasıyor. Örnek: PUBG Lite önceden 60 FPS veriyordu şimdi 10 FPS.
En son format attığımda böyle bir sorun yoktu rahat akıyordu PC ama son zamanlarda acayip kasmaya başladığında görev yöneticisine baktım tepkim: %80 bellek kulanımı. Halbuki oyun falan açık değil. Nadir olarak %50 yede düşüyor, ne yapmalıyım?
Eki Görüntüle 480710
Sistemim:
Eki Görüntüle 480716
RAM'iniz Windows 10 için yetersiz. Bende sadece Technopat'ın sitesi açıkken bile 4.3GB RAM kullanıyor sistem.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı