Sistem çalışırken fanı kapatmak zararlı mı?

halil333333

Decapat
Daha fazla  
Bende 2 adet fan var, direkt PSU'dan çıkan kablolara bağlanıyor. Ben bilgisayar açıkken bunların fişini çekersem ya da kablo üzerine anahtar takıp kapatırsam herhangi bir sorun olur mu? Çünkü fanlar çok ses yapıyor ama çok da hava üflüyor. Ben de gerekmediği durumlarda kapatmak istiyorum.

Hocam egzoz fanı kapatmayın diğer fanı kapatabilirsiniz. Yanlız oyuna girerken açın bütün fanları.
Farklı bir çözümde vericeğim size fan kapatmak yerine kendinize güzel bir kulaklık alıp son ses kullanabilirsiniz benimde masaüstü bilgisayar vardı aynı şekilde kullanıyodum hiç ses duymuyodum.

Hocam egzoz fanı kapatmayın diğer fanı kapatabilirsiniz. Yalnız oyuna girerken açın bütün fanları.
Farklı bir çözümde vericeğim size fan kapatmak yerine kendinize güzel bir kulaklık alıp son ses kullanabilirsiniz benim de masaüstü bilgisayar vardı aynı şekilde kullanıyordum hiç ses duymuyordum.

Egzoz fanı direk Power'dan çıkış alıyor onu kapatma imkanım yok zaten o RPM hızı izlenebilir bir fan fakat diğerleri normal sokete taktığım fanlar anakarta bağlı değiller zaten

Yeni konular

Geri
Yukarı