Sistem çalışıyor ama ekran gelmiyor

DeadsCrazy

Kilopat
Makaleler
1
Bilgisayarımı Power tuşuna basıp açtığımda siyah ekranda kalıyor. Ne bir Windows açılıyor kısmı ne de BIOS ekranı gözüküyor. Ama sistem arkada çalışmaya devam ediyor. Ekranımın öldüğünü tahmin ediyorum. Emin olmak için bir bilene tanışmak isterim. Yorumunuz nedir?
Bilgisayar modeli: HP TouchSmart 7320.

Son düzenleme:
Bilgisayarımı Power tuşuna basıp açtığımda siyah ekranda kalıyor. Ne bir Windows açılıyor kısmı ne de BIOS ekranı gözüküyor. Ama sistem arkada çalışmaya devam ediyor. Ekranımın öldüğünü tahmin ediyorum. Emin olmak için bir bilene tanışmak isterim. Yorumunuz nedir?
Hocam aynısı bende ekran kartını yakınca olmuştu. Bilgisayara açılıyor fakat ne bir işlem ne de başka bir şey oluyor. Kısacası Allah rahmet eylesin.

BIOS menüsünü açmayı denediniz mi?

Hiçbir erişimim yok. Arkada Windows açıldığına eminim çünkü farem ışıgını kapatıyor. Açıldığında kapanmasını ayarlamıştım.

Hocam aynısı bende ekran kartını yakınca olmuştu. Bilgisayara açılıyor fakat ne bir işlem ne de başka bir şey oluyor. Kısacası Allah rahmet eylesin.

Dün kulaklık aldım. Onun uygulamasından dolayı 2 kere mavi ekran verdi. Muhtemelen ondan herhalde. 11 senelik bilgisayar olduğu içinde olabilir. Düzeltilemeyecek sanırım. Tabuta koyma vakti.

aynısı bana olmuştu garantiye gönderdim anakart değişti geçmiş olsun

Yeni konular

Geri
Yukarı